Krtkovanie Humenn├ę - ─Źistenie upchat├Żch odpadov

Krtkovanie v Humennom rob├şme s d├┤razom na kvalitu. Najlacnej┼íie ─Źistenie odpadov je iba vtedy, ak je pr├íca spraven├í na 100% a va┼íe odtoky bud├║ zase ako nov├ę…

0918 481 521

Krtkovanie Humenn├ę NONSTOP

100% Najlacnej┼íie krtkovanie upchat├Żch odpadov a kanaliza─Źn├ęho potrubia v okrese Humenn├ę a okol├ş.

Profesionálne krtkovanie odpadov a kanalizácie - expresne - kvalitne a s garanciou najlepšiej ceny !

Krtkovanie Humenn├ę - Profesion├ílne strojov├ę ─Źistenie odpadov a odtokov 24 hod├şn denne

Voda je nielen v Humennom dobr├Ż sluha, ale stra┼íne zl├Ż p├ín. Odvod vody z ka┼żd├ęho objektu do kanaliza─Źn├ęho syst├ęmu je k─ż├║─Źov├Ż prvok pre norm├ílne fungovanie ka┼żdej dom├ícnosti alebo firmy. Ani si to neuvedomujeme, ale do kanaliz├ície ka┼żd├Ż de┼ł vyp├║┼í┼ąame r├┤zne ne─Źistoty, tuky, mastnotu, zbytky jed├íl a pod. Tieto elementy┬á ─Źasom sp├┤sobia, ┼że sa V├ím potrubie upch├í. Tu nie je namieste dom├íce krtkovanie – t├Żm si ur─Źite nepom├┤┼żete – pr├íve naopak, m├┤┼żete si sp├┤sobi┼ą ┼íkody. Spr├ívna medic├şna na silno upchat├ę potrubie je iba a to bez diskusie profesion├ílne krtkovanie s ├║─Źinnou technikou.

Krtkovanie potrubia upchat├ęho kuchynsk├ęho drezu - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

Krtkovanie upchat├ęho kuchynsk├ęho drezu

Krtkovanie a ─Źistenie upchat├Żch drezov a sif├│nov. Odkrtkujeme mastnotu, zvy┼íky jed├íl a ostatn├ę usadeniny.

─îistenie odtoku upchat├ęho um├Żvadla - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

Krtkovanie odpadov├ęho potrubia um├Żvadla

Krtkovanie odpadov├ęho potrubia um├Żvadiel v k├║pe─żni. Prepch├ívanie va┼łov├ęho odpadu ┼ípir├ílov├Żm krtkovan├şm.

Krtkovanie odpadu upchat├ęho WC a z├íchoda - toalety - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

Krtkovanie odpadov WC - toalety záchoda

Krtkovanie - prepch├ívanie potrubia upchat├ęho WC. ─îistenie kanaliz├ície elektromechanicky alebo vysok├Żm tlakom.

Krtkovanie odtoku piso├íra - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

─îistenie - fr├ęzovanie odpadu piso├írov

Piso├íre preva┼żne ─Źist├şme v re┼ítaur├íciach a komer─Źn├Żch priestoroch. Tu je ─Źasto pou┼ż├şvan├ę aj krtkovanie fr├ęzovan├şm.

─îistenie odtoku upchat├ęho potrubia vane - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

Čistenie prepchávanie odtoku vane

Prepch├ívanie odtokov v k├║pe─żni - va┼łov├ę sif├│ny krtkujeme elektrick├Żm krtkom alebo vysokotlakov├Żm strojom.

Prepch├ívanie odtoku upchat├ęho k├║ra - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

─îistenie prepch├ívanie odtoku sprchov├ęho k├║ta

Prepch├ívanie odtokov v k├║pe─żni - sprchov├ę odtoky krtkujeme elektrick├Żm krtkom alebo vysokotlakov├Żm strojom.

Krtkovanie odpadu pra─Źky - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

Krtkovanie - ─Źistenie odtoku pra─Źky

Uvo─żnenie odtoku do odpadu pra─Źkov├Żch sif├│nov. Odtok uvo─żnujeme ┼ípir├ílov├Żm krtkovan├şm - prepch├ívan├şm strunou.

Krtkovanie odpadu um├Żva─Źky riadu - Ko┼íice ÔÇô Pre┼íov ÔÇô Michalovce ÔÇô Humenn├ę ÔÇô Trebi┼íov ÔÇô Svidn├şk ÔÇô Vranov nad Top─żou

Krtkovanie - ─Źistenie odtoku um├Żva─Źky riadu

Krtovanie odpadov├Żch sif├│nov um├Żva─Źiek riadu. Profesion├ílne ─Źistenie dokonale uvo─żn├ş prietok a odplav├ş v┼íetky usadeniny.

Vysokotlakov├ę krtkovanie - ─Źistenie upchatej kanaliz├ície na V├Żchodnom Slovensku za najlep┼íie ceny
Profi krtkovanie - krtkovacie mobiln├ę vozidlo

Krtkovanie Humenn├ę - ─Źistenie upchat├ęho kanaliza─Źn├ęho a odtokov├ęho potrubia profesion├ílnou technikou

Sme osved─Źen├í firma, ktor├í sa ┼ípecializuje na profesion├ílne ─Źistenie a krtkovanie odpadov a kanaliz├ície. Krtkovaniu sa u┼ż venujeme dlh├ę roky a za ten ─Źas sme si vybudovali modern├ę technick├ę z├ízemie. Na┼íe stroje s├║ ve─żmi efekt├şvne a ├║─Źinn├ę. Vieme uvo─żni┼ą prietok ka┼żd├ęho potrubia – ─Źi u┼ż sa jedn├í o kanaliza─Źn├ę (v├Ą─Ź┼íie priemery) alebo odtokov├ę – odpadov├ę, ktor├ę maj├║ men┼íie priemery.

Upchat├ę potrubie je z├íva┼żn├í vec, ktor├í n├ím znemo┼ż┼łuje norm├ílne fungovanie dom├ícnosti alebo firmy. Preto na┼íe slu┼żby v Humennom pon├║kame NONSTOP v prvotriednej kvalite, samozrejme za bezkonkuren─Źn├ę ceny.

 • Profesion├ílne ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície je ve─żmi odborn├í pr├íca, ktor├í ke─Ć nie je vykonan├í v n├íle┼żitej kvalite – probl├ęm nevyrie┼íi. Iba kvalitn├í technika a profesion├ílny person├íl zabezpe─Ź├ş aby upchat├ę potrubie bolo kvalitne vy─Źisten├ę na dlh├ę roky.
 • Dopravu m├íte u n├ís zdarma, neplat├şte ni─Ź navy┼íe ÔÇô iba za 100% kvalitn├ę krtkovanie upchat├ęho odpadu.

 

 • Krtkovan├şm uvo─żn├şme prietok pre:

um├Żvadl├í, WC, kuchynsk├Ż drez, va┼łu, sprchov├Ż k├║t, v├Żlevky, domov├ę pr├şpojky kanaliz├ície, piso├íre, guli─Źky, da┼ż─Ćov├ę zvody, odtokov├ę pr├şpojky, kanaliza─Źn├ę vpuste, rev├şzne ┼íachty, bytov├ę st├║pa─Źky, prie─Źkov├ę sif├│ny, le┼żat├ę ale aj zvisl├ę kanaliza─Źn├ę potrubia a┬áin├ę.

 • V┼íetky slu┼żby v Humennom poskytujeme pre:

rodinn├ę domy, dom├ícnosti, firmy, ubytovne, domy seniorov, re┼ítaur├ície, byty, zdravotn├şcke zariadenia, po┼żi─Źovne vozidiel, z├íhradn├şctva, k├║ren├írske firmy, bezpe─Źnostn├ę agent├║ry,┬á nemocnice, kaviarne, bary, hotely, penzi├│ny, kadern├şctva, priemyseln├ę kanaliz├ície, logistick├ę parky, gastro zariadenia, obce, mest├í, ┼ít├ítne organiz├ície, hlavn├ę kanaliza─Źn├ę stoky v obciach, mest├ích a miestnych ├║radoch, a in├ę.

┼ápir├ílov├ę krtkovanie - ─Źistenie odpadov elektrick├Żm krtkom

 • Krtkovanie Humenn├ę – ┼ípir├ílov├ę ─Źistenie odpadov

Elektromechanick├ę krtkovanie je ─Źistenie potrubia ┼ípir├ílou profesion├ílnymi pr├şstojmi. Toto krtkovanie V├ím nielen vy─Źist├ş dokonale odpadov├ę potrubie, ale je aj dobr├í prevencia, aby sa u┼ż ─Ća─ż┼íie upch├ívky nehromadili v kanaliz├ícii. Mechanick├ęmu odstr├íneniu ne─Źist├┤t priamo v potrub├ş pomocou profesion├ílneho ┼ípir├ílov├ęho ─Źistenia sa ┼ąa┼żko vyrovn├í hocijak├í in├í met├│da.

 • Na krtkovanie pou┼ż├şvame profesion├ílne stroje od renovovan├Żch firiem Rothenberger a Rigid. Tieto stroje disponuj├║ elektrickou ┼ípir├ílou, ktor├í sa rozto─Ź├ş ÔÇô rozvibruje. Neust├ílym ot├í─Źan├şm ┼ípir├íly ve─żmi prec├şzne a efekt├şvne odstra┼łuje ne─Źistoty a usadeniny po celom vn├║tornom obvode potrubia. Po elektromechanickom ─Źisten├ş bude V├í┼í prietok kanaliz├ície 100% funk─Źn├Ż.

S├║ upch├ívky potrubia, ktor├ę elektrick├Ż krtko ani vysokotlakov├í met├│da neprerazia. Vtedy je nutn├ę prist├║pi┼ą k fr├ęzovaniu kanaliz├ície. Krtovanie – fr├ęzovanie potrubia od tvrd├Żch usaden├şn ÔÇô malty, bet├│nu, tukov, kore┼łov a pod. Na fr├ęzovanie zvislej a le┼żatej kanaliz├ície m├íme k dispoz├şcii ┼ípeci├ílne fr├ęzovacie hlavice. Tieto fr├ęzovacie hlavice vieme pou┼żi┼ą pri obidvoch typoch krtkovania. Fr├ęzy na hlaviciach s├║ ve─żmi efekt├şvne dok├í┼żu obr├║si┼ą z vn├║tornej steny kanaliza─Źn├ęho potrubia aj tie najtvrd┼íie usadeniny.

Elektromechanick├ę krtkovanie - ─Źistenie upchat├Żch odpadov a odtokov - V├Żchodn├ę Slovensko - 100% Garantovan├í cena
Vysokotlakov├ę ─Źistenie upchatej kanaliz├ície na V├Żhodnom Slovensku | 100% Garantovan├í ciena

Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície - prepch├ívanie odpadov├ęho potrubia vysok├Żm tlakom vody

 • Vysokotlakov├ę ─Źistenie potrubia – hydro─Źistenie kanaliz├ície | Humenn├ę a okolie

Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície sa realizuje pomocou ┼ípecializovan├Żch stojov. Tieto krtkovacie stroje disponuj├║ vysok├Żm tlakom vody. S├║─Źas┼ąou vysokotlakov├ęho ─Źistiaceho stroja je vodn├ę ─Źerpadlo s vysok├Żm v├Żkonom. Voda pod vysok├Żm tlakom sa dost├íva pomocou trysiek z hadice. Ke─Ć pr├║d vody smeruje dozadu, hlavica je tla─Źen├í ve─żkou silou do kanaliz├ície a ┼ąah├í za sebou hadicu. Pr├║d, ktor├Ż smeruje dopredu zr├í┼ża ne─Źistoty zo stien kanaliz├ície. Tieto ne─Źistoty odplavuje z potrubia ve─żk├ę mno┼żstvo vody, ktor├ę priv├ídza ─Źistiaci stroj. Tento ve─żk├Ż tlak vody vie bez probl├ęmov uvo─żni┼ą aj zatvrdnut├ę upch├ívky v kanaliz├ícii. Tlakovo m├┤┼żeme vy─Źisti┼ą skoro v┼íetky priemery le┼żat├ęho ale aj zvisl├ęho kanaliza─Źn├ęho potrubia od DN 110 a┼ż po DN 300, pri─Źom prietok vody dosahuje pri ─Źisten├ş a┼ż 55l/min a 150 barov.

Vysokotlakov├ę ─Źistenie odpadov├ęho potrubia je z├írove┼ł aj ├║─Źinnou prevenciou, ktor├í predl┼żuje ┼żivotnos┼ą Va┼íej kanaliz├ície a star├í sa tak o jej dobr├Ż stav, ─Ź├şm zabr├ínite v├Żskytom hav├íri├ş do bud├║cna.

Pre─Źo pr├íve PROFI KRTKOVANIE v Humennom od n├ís ?

Firiem, ktor├ę pon├║kaj├║ krtkovacie slu┼żby je v Humennom neskuto─Źne mno┼żstvo. My sa sna┼ż├şme od nich ─Źo najviac odli┼íova┼ą r├Żchlos┼ąou, flexibilitou, praxou a hlavne finan─Źnou dostupnos┼ąou. Samozrejmos┼ą je kvalita na┼íej pr├íce. Na┼íu pr├ícu odv├ídzame v┼żdy tak, aby bol klient maxim├ílne spokojn├Ż . To v┼íetko za tie najlep┼íie ceny.

U n├ís m├íte istotu f├ęrov├Żch cien. Ak sa stane, ┼że konkurencia pon├║kne akciov├║ cenu, tak ju dorovn├íme. V┼íetky na┼íe slu┼żby s├║ ├║─Źtovan├ę pod─ża platn├ęho cenn├şka. V├Żsledn├í suma z├íle┼ż├ş na realizovan├Żch ├║konoch a d─║┼żke ─Źisten├ęho ├║seku.

Ko─żko stoj├ş u n├ís ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície ? Garantovan├í najlep┼íia cena krtkovania !

Ka┼żd├Ż pr├şpad je in├Ż. Naj─Źastej┼íie realizujeme be┼żn├ę ─Źistenie domovej kanaliz├ície z hlavnej rev├şznej ┼íachty. Pokia─ż sa nevyskytn├║ ┼żiadne ne─Źakan├ę probl├ęmy, do hodiny sme hotov├ş. Nepr├şjemn├ę je, ┼że nikdy dopredu nevieme, ─Źo n├ís pri z├ísahu ─Źak├í a preto nedok├í┼żeme odhadn├║┼ą, ak├í by mohla by┼ą maxim├ílna cena za v├Żjazd k hav├írii kanaliz├ície. Najn├íkladnej┼íie je asi kombinovan├ę strojov├ę fr├ęzovanie s tlakov├Żm ─Źisten├şm pri s├║be┼żnej kontrole kanaliza─Źnou kamerou.

Krtkovanie Humenn├ę 24/7 - ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície

Kvalitn├ę krtkovanie upchat├Żch odpadov a kanaliz├íci├ş v Humennom s garanciou najlep┼íiej ceny. Disponujeme profesion├ílnou technikou na v┼íetky typy odtokov├Żch potrub├ş.
Garantovaná cena

FAQ - Krtkovanie Humenn├ę ( ─îasto kladen├ę ot├ízky )

Čo sa rozumie pod pojmom krtkovanie odpadov a kanalizácie?

Krtkovanie odpadov defin├şcia pre profesion├ílne ─Źistenie kanaliz├ície – profesion├ílnou technikou.

Ak V├ím prestane zrazu odteka┼ą drez, alebo vo WC – z├íchode sa hromad├ş voda, prestane V├ím vyp├║┼í┼ąa┼ą pr├í─Źka alebo um├Żva─Źka riadu – nastal ─Źas na preb├şjanie odpadu profesion├ílnou technikou.

 • Dom├ícimi sp├┤sobmi odpad ur─Źite neprekrtkujete – to si jednozna─Źne vy┼żaduje odborn├║ ruku a profesion├ílnu techniku.
Kde poskytujeme krtkovanie odpadov a kanalizácie?

Krtkovanie Humenn├ę – ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├íci├ş:

Humenn├ę, Adidovce, Ba┼íkovce, Brekov, Brestov, ─îernina, Chlmec, Deda─Źov, Gruzovce, Hankovce, Ha┼ż├şn nad Cirochou, Hrabovec nad Laborcom, Hrubov, Hudcovce, Humenn├ę, Jablo┼ł, Jankovce, Jasenov, Kamenica nad Cirochou, Kamienka, Karn├í, Kochanovce, Ko┼íarovce, Ko┼íkovce, Lackovce, Lieskovec, ─Żubi┼ía, Luka─Źovce, Ma┼íkovce, Modra nad Cirochou, Myslina, Nechv├ílova Polianka, Ni┼żn├í Jablonka, Ni┼żn├í Sitnica, Ni┼żn├ę Ladi─Źkovce, Ohradzany, Pakostov, Pap├şn, Por├║bka, Pritu─żany, Pti─Źie, Roho┼żn├şk, Rokytov pri Humennom, Rovn├ę, Rusk├í Kaj┼ła, Rusk├í Poruba, Slovensk├í Volov├í, Slovensk├ę Kriv├ę, Sopkovce, Topo─żovka, Turcovce, Udavsk├ę, Vala┼íkovce (vojensk├Żobvod), Ve─żopolie, V├ş┼ąazovce, Vy┼ín├í Jablonka, Vy┼ín├í Sitnica, Vy┼ín├ę Ladi─Źkovce, Vy┼ín├Ż Hru┼íov, Z├ívada, Z├ívadka, Zbudsk├ę Dlh├ę, Zubn├ę

 

Ak├ę typy krtkovania odpadov poskytujeme?

Krtkovanie odpadov a kanaliz├ície realizujeme modernou a efekt├şvnou technikou. M├ím stroje na v┼íetky typy potrub├ş.

Krtkovanie poskytujeme NONSTOP 365 dn├ş v roku – 7 dn├ş v t├Ż┼żdni – 24 hod├şn denne.

 • Elektromechanick├ę krtkovanie odpadov├ęho – odtokov├ęho potrubia

Toto je najbe┼żnej┼íie krtkovanie, ktor├ę sa vyu┼ż├şva preva┼żne pri upchat├Żch odtokoch drezov, um├Żvadiel, van├ş, WC a pod. Vyu┼ż├şva sa pri to krtkovac├ş stroj, ktor├ş pomocou ┼ípir├íly a n├ídstavcom ─Źist├ş steny potrubia. Elektromechanicky sa ─Źist├ş odtokov├ę potrubie v pr├şpade, ak nie je mo┼żn├Ż pr├şstup do potrubia z ─Źistiaceho otvoru alebo vonkaj┼íej ┼íachty.

 • Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície.

Najviac ├║─Źinn├Ż sp├┤sob ako vy─Źisti┼ą upchat├║ kanaliz├íciu je vysokotlakov├ę krtkovanie. Toto ─Źistenie sa realizuje pomocou vysokotlakov├Żch vodn├Żch trysiek. Upch├ívky v kanaliz├ícii sa prerazia siln├Żm tlakom vody. Kanaliz├ícia sa t├Żmto sp├┤sobom dokonale vy─Źist├ş, prepl├íchne a z├írove┼ł sa zbav├ş aj od vodn├ęho kame┼ła, mastnoty alebo in├Żch prek├í┼żok v potrub├ş. Po vy─Źisten├ş vysokotlakovou met├│dou ostan├║ steny potrubia znova hladk├ę a ─Źist├ę. Kanaliz├ícia bude n├ísledne ├║plne priechodn├í, bez rizika jej ─Ća─ż┼íieho po┼íkodenia.

 • Fr├ęzovanie kanaliza─Źn├ęho potrubia

Okrem ┼ítandartn├Żch usaden├şn sa v kanaliz├ícii ob─Źas vyskytn├║ ve─żmi tvrd├ę usadeniny. Tieto tvrd├ę prek├í┼żky v kanaliza─Źnom potrub├ş odstr├íni met├│da, ktor├║ naz├Żvame fr├ęzovanie potrubia kanaliz├ície. Pomocou ┼ípeci├ílnych fr├ęz sa odre┼żu z kanaliz├ície napr. prerasten├ę korene, malta, bet├│n, mo─Źov├Ż kame┼ł a podobne.

Disponujeme komplexnou technikou na prerazenie – prektrkovanie ak├ęjko─żvek z├íbrany, ktor├í zabra┼łuje plnohodnotn├ęmu prietoku kanaliza─Źn├ęho potrubia

Ko─żko stoj├ş krtkovanie a pre─Źo je u n├ís najni┼ż┼íia cena 100% garantovan├í?

Ako v ka┼żdom segmente poskytovania slu┼żieb aj v krtkovan├ş je ve─żk├í konkurencia.

Za dlhoro─Źn├║ prax sme si vybudovali ┼ípi─Źkov├║ techniku a db├íme aby kvalita na┼íich slu┼żieb bola ─Źo najvy┼í┼íia a z├íkazn├şk bol maxim├ílne spokojn├Ż. Samozrejmos┼ąou je v├Żhodn├í cena krtkovania.

100% Garancia najni┼ż┼íej ceny za krtkovanie

 • U n├ís m├íte garanciu najlep┼íej ceny. Ak by V├ím konkurencia pon├║kla akciov├║ cenu, tak ju dorovn├íme.┬á V├Żsledn├í suma z├íle┼ż├ş na realizovan├Żch ├║konoch a d─║┼żke ─Źisten├ęho ├║seku.
 • Krtkovanie odpadov a kanaliz├ície, ktor├ę zastihnete hocikedy, vy─Źist├ş ka┼żd├ę potrubie a nevy─Źist├ş Va┼íu pe┼ła┼żenku …
You are here: