Krtkovanie a čistenie odpadov za najlepšie ceny - Sobrance a okolie

0918 481 521

Krtkovanie Sobrance NONSTOP

100% Najlacnejšie krtkovanie upchatých odpadov a kanalizačného potrubia v Sobranciach a okolí.

Profesionálne krtkovanie odpadov a kanalizácie s GARANCIOU CENY !

Profesionálne čistenie a krtkovanie Sobrance a okolie

Krtkovanie Sobrance – čistenie odpadov a kanalizácie, ktoré nepozná piatok ani sviatok a má garantovanú najlepšiu cenu!

Voda je dobrý sluha, ale strašne zlý pán. Odvod vody z každého objektu do kanalizačného systému je kľúčový prvok pre normálne fungovanie každej domácnosti alebo firmy. Ani si to neuvedomujeme, ale do kanalizácie každý deň vypúšťame rôzne nečistoty, tuky, mastnotu, zbytky jedál a pod. Tieto elementy  časom spôsobia, že sa Vám potrubie upchá. Tu nie je namieste domáce krtkovanie – tým si určite nepomôžete – práve naopak, môžete si spôsobiť škody. Správna medicína na silno upchaté potrubie je iba a to bez diskusie profesionálne krtkovanie s účinnou technikou.

Vysokotlakové krtkovanie - čistenie upchatej kanalizácie na Východnom Slovensku za najlepšie ceny
Profi krtkovanie - krtkovacie mobilné vozidlo

Krtkovanie Sobrance - čistenie upchatého kanalizačného a odtokového potrubia profesionálnou technikou

Sme osvedčená firma, ktorá sa špecializuje na profesionálne čistenie a krtkovanie odpadov a kanalizácie. Krtkovaniu sa už venujeme dlhé roky a za ten čas sme si vybudovali moderné technické zázemie. Naše stroje sú veľmi efektívne a účinné. Vieme uvoľniť prietok každého potrubia – či už sa jedná o kanalizačné (väčšie priemery) alebo odtokové – odpadové, ktoré majú menšie priemery.

Upchaté potrubie je závažná vec, ktorá nám znemožňuje normálne fungovanie domácnosti alebo firmy. Preto naše služby v Sobranciach ponúkame NONSTOP v prvotriednej kvalite, samozrejme za bezkonkurenčné ceny.

 • Profesionálne čistenie odpadov a kanalizácie je veľmi odborná práca, ktorá keď nie je vykonaná v náležitej kvalite – problém nevyrieši. Iba kvalitná technika a profesionálny personál zabezpečí aby upchaté potrubie bolo kvalitne vyčistené na dlhé roky.
 • Dopravu máte u nás zdarma, neplatíte nič navyše – iba za 100% kvalitné krtkovanie upchatého odpadu.

 

Krtkovanie potrubia upchatého kuchynského drezu - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Krtkovanie upchatého kuchynského drezu

Krtkovanie a čistenie upchatých drezov a sifónov. Odkrtkujeme mastnotu, zvyšky jedál a ostatné usadeniny.

Čistenie odtoku upchatého umývadla - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Krtkovanie odpadového potrubia umývadla

Krtkovanie odpadového potrubia umývadiel v kúpeľni. Prepchávanie vaňového odpadu špirálovým krtkovaním.

Krtkovanie odpadu upchatého WC a záchoda - toalety - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Krtkovanie odpadov WC - toalety záchoda

Krtkovanie - prepchávanie potrubia upchatého WC. Čistenie kanalizácie elektromechanicky alebo vysokým tlakom.

Krtkovanie odtoku pisoára - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Čistenie - frézovanie odpadu pisoárov

Pisoáre prevažne čistíme v reštauráciach a komerčných priestoroch. Tu je často používané aj krtkovanie frézovaním.

Čistenie odtoku upchatého potrubia vane - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Čistenie prepchávanie odtoku vane

Prepchávanie odtokov v kúpeľni - vaňové sifóny krtkujeme elektrickým krtkom alebo vysokotlakovým strojom.

Prepchávanie odtoku upchatého kúra - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Čistenie prepchávanie odtoku sprchového kúta

Prepchávanie odtokov v kúpeľni - sprchové odtoky krtkujeme elektrickým krtkom alebo vysokotlakovým strojom.

Krtkovanie odpadu pračky - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Krtkovanie - čistenie odtoku pračky

Uvoľnenie odtoku do odpadu pračkových sifónov. Odtok uvoľnujeme špirálovým krtkovaním - prepchávaním strunou.

Krtkovanie odpadu umývačky riadu - Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou

Krtkovanie - čistenie odtoku umývačky riadu

Krtovanie odpadových sifónov umývačiek riadu. Profesionálne čistenie dokonale uvoľní prietok a odplaví všetky usadeniny.

 • Krtkovaním uvoľníme prietok pre:

umývadlá, WC, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, guličky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, priečkové sifóny, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia a iné.

 • Všetky služby poskytujeme pre:

rodinné domy, domácnosti, firmy, ubytovne, domy seniorov, reštaurácie, byty, zdravotnícke zariadenia, požičovne vozidiel, záhradníctva, kúrenárske firmy, bezpečnostné agentúry,  nemocnice, kaviarne, bary, hotely, penzióny, kaderníctva, priemyselné kanalizácie, logistické parky, gastro zariadenia, obce, mestá, štátne organizácie, hlavné kanalizačné stoky v obciach, mestách a miestnych úradoch, a iné.

Špirálové krtkovanie - čistenie odpadov elektrickým krtkom

 • Špirálové krtkovanie Sobrance a okolie

Elektromechanické krtkovanie je čistenie potrubia špirálou profesionálnymi prístojmi. Toto krtkovanie Vám nielen vyčistí dokonale odpadové potrubie, ale je aj dobrá prevencia, aby sa už ďaľšie upchávky nehromadili v kanalizácii. Mechanickému odstráneniu nečistôt priamo v potrubí pomocou profesionálneho špirálového čistenia sa ťažko vyrovná hocijaká iná metóda.

 • Na krtkovanie používame profesionálne stroje od renovovaných firiem Rothenberger a Rigid. Tieto stroje disponujú elektrickou špirálou, ktorá sa roztočí – rozvibruje. Neustálym otáčaním špirály veľmi precízne a efektívne odstraňuje nečistoty a usadeniny po celom vnútornom obvode potrubia. Po elektromechanickom čistení bude Váš prietok kanalizácie 100% funkčný.

Sú upchávky potrubia, ktoré elektrický krtko ani vysokotlaková metóda neprerazia. Vtedy je nutné pristúpiť k frézovaniu kanalizácie. Krtovanie – frézovanie potrubia od tvrdých usadenín – malty, betónu, tukov, koreňov a pod. Na frézovanie zvislej a ležatej kanalizácie máme k dispozícii špeciálne frézovacie hlavice. Tieto frézovacie hlavice vieme použiť pri obidvoch typoch krtkovania. Frézy na hlaviciach sú veľmi efektívne dokážu obrúsiť z vnútornej steny kanalizačného potrubia aj tie najtvrdšie usadeniny.

Elektromechanické krtkovanie - čistenie upchatých odpadov a odtokov - Východné Slovensko - 100% Garantovaná cena
Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie na Výhodnom Slovensku | 100% Garantovaná ciena

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - prepchávanie odpadového potrubia vysokým tlakom vody

 • Vysokotlakové čistenie potrubia – hydročistenie kanalizácie | Sobrance a okolie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa realizuje pomocou špecializovaných stojov. Tieto krtkovacie stroje disponujú vysokým tlakom vody. Súčasťou vysokotlakového čistiaceho stroja je vodné čerpadlo s vysokým výkonom. Voda pod vysokým tlakom sa dostáva pomocou trysiek z hadice. Keď prúd vody smeruje dozadu, hlavica je tlačená veľkou silou do kanalizácie a ťahá za sebou hadicu. Prúd, ktorý smeruje dopredu zráža nečistoty zo stien kanalizácie. Tieto nečistoty odplavuje z potrubia veľké množstvo vody, ktoré privádza čistiaci stroj. Tento veľký tlak vody vie bez problémov uvoľniť aj zatvrdnuté upchávky v kanalizácii. Tlakovo môžeme vyčistiť skoro všetky priemery ležatého ale aj zvislého kanalizačného potrubia od DN 110 až po DN 300, pričom prietok vody dosahuje pri čistení až 55l/min a 150 barov.

Vysokotlakové čistenie odpadového potrubia je zároveň aj účinnou prevenciou, ktorá predlžuje životnosť Vašej kanalizácie a stará sa tak o jej dobrý stav, čím zabránite výskytom havárií do budúcna.

Prečo práve čistenie upchatého odpadu v Sobranciach od nás ?

Firiem, ktoré ponúkajú krtkovacie služby je neskutočne množstvo. My sa snažíme od nich čo najviac odlišovať rýchlosťou, flexibilitou, praxou a hlavne finančnou dostupnosťou. Samozrejmosť je kvalita našej práce. Našu prácu odvádzame vždy tak, aby bol klient maximálne spokojný . To všetko za tie najlepšie ceny.

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že konkurencia ponúkne akciovú cenu, tak ju dorovnáme. Všetky naše služby sú účtované podľa platného cenníka. Výsledná suma záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke čisteného úseku.

Koľko stojí u nás čistenie upchatých odpadov a kanalizácie ? Garantovaná najlepšia cena krtkovania !

Každý prípad je iný. Najčastejšie realizujeme bežné čistenie domovej kanalizácie z hlavnej revíznej šachty. Pokiaľ sa nevyskytnú žiadne nečakané problémy, do hodiny sme hotoví. Nepríjemné je, že nikdy dopredu nevieme, čo nás pri zásahu čaká a preto nedokážeme odhadnúť, aká by mohla byť maximálna cena za výjazd k havárii kanalizácie. Najnákladnejšie je asi kombinované strojové frézovanie s tlakovým čistením pri súbežnej kontrole kanalizačnou kamerou.

Krtkovanie Sobrance 24/7 - čistenie odpadov a potrubia

Kvalitné krtkovanie upchatých odpadov a kanalizácií v Sobranciach s garanciou najlepšiej ceny. Disponujeme profesionálnou technikou na všetky typy odtokových potrubí.
Garantovaná cena
Frézovanie potrubia kanalizácie | Košice / Michalovce / Trebišov / Prešov / Humenné / Svidník / Vranov nad Topľou

Frézovanie potrubia

Frézovanie potrubia profesionálnou technikou Upchávky odpadového potrubia sú rôznorodé – od bežných ako sú vlhčené utierky, toaletný papier, mastnota a pod. Všetky bežné upchatia kanalizácie sa dajú prebiť klasickými metódami čistenia odpadov. Frézovanie potrubia kanalizácie je nutné vtedy, ak sú v kanalizácie veľmi tvrdé usadeniny ako napr. malta, betón alebo…

Viac informácií
Oprava potrubia kanalizácie (odpadového) | Košice / Michalovce / Trebišov / Prešov / Humenné / Svidník / Vranov nad Topľou

Oprava potrubia

Oprava potrubia kanalizácie na kľúč Prasknuté alebo inak poškodené kanalizačné potrubia je veľký problém každého objektu. Bez správneho fungovania kanalizácie nie je v podstate možné využívať hocijakú nehnuteľnosť. Oprava potrubia je veľmi náročný a zložitý proces, ktorý je vyslovene nutné prenechať do rúk profesionálom. Naša havarijná služba rieši všetky možné…

Viac informácií
Monitoring potrubia - kanalizácie| Košice / Michalovce / Trebišov / Prešov / Humenné / Svidník / Vranov nad Topľou

Monitoring potrubia

Monitoring potrubia – Košice – Prešov – Michalovce – Humenné – Trebišov – Svidník – Vranov nad Topľou – Snina – Sabinov – Sobrance – Stropkov Ten kto vymyslel monitoring potrubia by si zaslúžil minimálne Nobelovu cenu. Táto veľmi užitočná technológia ušetrila nejednému majiteľovi nehnuteľnosti značné finančné prostriedky na opravy…

Viac informácií

FAQ - Krtkovanie Sobrance ( Často kladené otázky )

Čo sa rozumie pod pojmom krtkovanie odpadov a kanalizácie?

Krtkovanie odpadov definícia pre profesionálne čistenie kanalizácie – profesionálnou technikou.

Ak Vám prestane zrazu odtekať drez, alebo vo WC – záchode sa hromadí voda, prestane Vám vypúšťať práčka alebo umývačka riadu – nastal čas na prebíjanie odpadu profesionálnou technikou.

 • Domácimi spôsobmi odpad určite neprekrtkujete – to si jednoznačne vyžaduje odbornú ruku a profesionálnu techniku.
Kde poskytujeme krtkovanie odpadov a kanalizácie?

Krtkovanie Sobrance a okolie:

Baškovce, Beňatina, Bežovce, Blatná Polianka, Blatné Remety, Blatné Revištia, Bunkovce, Fekišovce, Hlivištia, Horňa, Husák, Choňkovce, Inovce, Jasenov, Jenkovce, Kolibabovce, Koňuš, Koromľa, Krčava, Kristy, Lekárovce, Nižná Rybnica, Nižné Nemecké, Orechová, Ostrov, Petrovce, Pinkovce, Podhoroď, Porostov, Porúbka, Priekopa, Remetské Hámre, Ruská Bystrá, Ruskovce, Ruský Hrabovec, Sejkov, Svätuš, Tašuľa, Tibava, Úbrež, Veľké Revištia, Vojnatina, Vyšná Rybnica, Vyšné Nemecké, Vyšné Remety, Záhor

Aké typy krtkovania odpadov poskytujeme?

Krtkovanie odpadov a kanalizácie realizujeme modernou a efektívnou technikou. Mám stroje na všetky typy potrubí.

Krtkovanie poskytujeme NONSTOP 365 dní v roku – 7 dní v týždni – 24 hodín denne.

 • Elektromechanické krtkovanie odpadového – odtokového potrubia

Toto je najbežnejšie krtkovanie, ktoré sa využíva prevažne pri upchatých odtokoch drezov, umývadiel, vaní, WC a pod. Využíva sa pri to krtkovací stroj, ktorí pomocou špirály a nádstavcom čistí steny potrubia. Elektromechanicky sa čistí odtokové potrubie v prípade, ak nie je možný prístup do potrubia z čistiaceho otvoru alebo vonkajšej šachty.

 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie.

Najviac účinný spôsob ako vyčistiť upchatú kanalizáciu je vysokotlakové krtkovanie. Toto čistenie sa realizuje pomocou vysokotlakových vodných trysiek. Upchávky v kanalizácii sa prerazia silným tlakom vody. Kanalizácia sa týmto spôsobom dokonale vyčistí, prepláchne a zároveň sa zbaví aj od vodného kameňa, mastnoty alebo iných prekážok v potrubí. Po vyčistení vysokotlakovou metódou ostanú steny potrubia znova hladké a čisté. Kanalizácia bude následne úplne priechodná, bez rizika jej ďaľšieho poškodenia.

 • Frézovanie kanalizačného potrubia

Okrem štandartných usadenín sa v kanalizácii občas vyskytnú veľmi tvrdé usadeniny. Tieto tvrdé prekážky v kanalizačnom potrubí odstráni metóda, ktorú nazývame frézovanie potrubia kanalizácie. Pomocou špeciálnych fréz sa odrežu z kanalizácie napr. prerastené korene, malta, betón, močový kameň a podobne.

Disponujeme komplexnou technikou na prerazenie – prektrkovanie akéjkoľvek zábrany, ktorá zabraňuje plnohodnotnému prietoku kanalizačného potrubia

Koľko stojí krtkovanie a prečo je u nás najnižšia cena 100% garantovaná?

Ako v každom segmente poskytovania služieb aj v krtkovaní je veľká konkurencia.

Za dlhoročnú prax sme si vybudovali špičkovú techniku a dbáme aby kvalita našich služieb bola čo najvyššia a zákazník bol maximálne spokojný. Samozrejmosťou je výhodná cena krtkovania.

100% Garancia najnižšej ceny za krtkovanie

 • U nás máte garanciu najlepšej ceny. Ak by Vám konkurencia ponúkla akciovú cenu, tak ju dorovnáme.  Výsledná suma záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke čisteného úseku.
 • Krtkovanie odpadov a kanalizácie, ktoré zastihnete hocikedy, vyčistí každé potrubie a nevyčistí Vašu peňaženku …
You are here: