Prebíjanie odpadov, ktoré vyčistí každé potrubie a nevybije Vašu peňaženku ...

V Bratislave je to krtkovanie odpadov, my východniari to nazývame prebíjanie odpadov.

Viacmenej každému sa už stalo, že mu prestal odtekať drez v kuchyni alebo  začala voda bublať v záchode. Veľmi nepríjemný signál upchatého potrubia je aj kyslý zápach, či už v byte alebo dome. Najskôr každý skúsi prebíjanie odpadov vo svojej réžii, ktoré určite neviedie k želanému cieľu – a to k spojazdneniu domácnosti k normálnemu stavu.

Prebíte odpadov nie je žiadna sranda – ale docela obtiažna záležitosť. Prebiť a dôkladne prepchať rôzne upchávky v potrubí domácimi spôsobmi – napr. rôznymi drátmi, alebo bežne dostupnou chémiu – napr. SIFOM a pod. je naozaj cesta, ktorá nikam neviedie. Ak sa Vám to aj podarilo prebiť, je to určite iba na veľmi krátky čas. Ani by ste neverili, čo sa môže všetko v kanalizácii nachádzať. Rokmi nahromadené upchávky v odpadoch prebije iba profesionálna technika – na tieto havarijné stavy proste amatérske spôsoby prepchávania – to je 100% istota !

Prebíjanie odpadov - Košice - Prešov - Michalovce - Humenné - Trebišov - Svidník - Vranov nad Topľou - Snina - Sabinov - Sobrance - Stropkov - Bardejov

Garantujeme Vám 100% najlepšiu cenu ale aj overenú kvalitu. Prebíjanie odpadov s TOP servisom. Máme profesionálnu techniku na všetky typy potrubia.

Celé východné Slovensko. Máme za sebou tisíce metrov prebitých - vyčistených potrubí ...

Čistenie odpadov prebíjaním potrubia odtokov a kanalizácie profesionálnou technikou. Najlepší prebíjači odpadov na Východe s dlhoročnou praxou...

Sme rokmi osvedčená firma s dlhoročnými skúsenosťami na čistenia – prebíjanie odpadov a upchatých odtokov na celom Východnom Slovensku. Disponujeme profesionálnou technikou na prebíjanie a čistenie odpadov.  Ponúkame vám nonstop prepchávanie odpadov za najlepšie ceny.  Naše krtkovacie služby oceníte – nakoľko ich robíme vždy rýchlo a spoľahlivo – je to nesmierne dôležité pri hávariách vody – tie sa musia riešiť bezodkladne a s účinnou technikou. Dopravu máte u nás zdarma, neplatíte nič navyše – iba za 100% kvalitné krtkovanie.

 • Prebíjaním – čistením odpadov uvoľníme prietok pre :

umývadlá, WC, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, guličky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, priečkové sifóny, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia a iné. Spotrebiče neopravujeme – treba volať profesionálny servis pre práčky, umývačky riadu a pod.

 • Prebíjanie odpadov poskytujeme pre:

rodinné domy, domácnosti, firmy, ubytovne, domy seniorov, reštaurácie, byty, zdravotnícke zariadenia, nemocnice, kaviarne, bary, hotely, penzióny, taxislužby, kaderníctva, záhradníctva,  priemyselné kanalizácie, logistické parky, gastro zariadenia, obce, mestá, štátne organizácie, hlavné kanalizačné stoky v obciach, mestách a miestnych úradoch, a iné.

Špirálové prebíjanie odpadov - prepchávanie potrubia elektromechanickým "krtkom"

 • Špirálové prebíjanie odpadov

Elektromechanické čistenie – prebíjanie odpadov sa vykonávame za pomoci tzv. elektrického krtka s výmennými hrotmi. Máme dispozícii veľa typov hrotov – ktoré sú určené na prebitie konkrétnych usadením. Vyškolení profesionáli presne vedia, ktoré sa menia podľa upchatia či zanesenia odtokového potrubia. Prepchávanie špirálou sa volí tam, kde sú menšie priemery potrubia, Prevažne sa jedná o kuchynské dresy, odtoky WC – záchodov (toaliet), umývadiel, vaní, sprchový kútov a podobne. Prebijeme upchávky v potrubí s priemermi od DN 32 až DN 125. Toto prebíjanie si hravo poradí aj s 90 stupňovými kolenami. Stroj na krtkovanie je vybavené indukčným motorom, ktorý roztočí a rozvibruje oceľovú strunu, ktorá potom rozbíja usadeniny a nánosy na kanalizačnom a odpadovom potrubí. Výhody, ktoré sa spájajú s elektromechanickým čistením odpadov, sú predovšetkým rýchle nasadenie a jednoduchá manipulácia, a navyše nespôsobí vyplavenie splaškov ako pri vysokotlakovom čistení. Ďalej potom hovoríme o suchom spôsobe, čo nám uľahčí prácu. Profesionáli ako sme my, dokážu kombinovať rôzne metódy a ak je to potrebné, napríklad pri opakovanom upchatí kanalizácie možno využiť aj revíziu kamerou, ktorá nám poskytnete presný obraz, a identifikuje problém.

K elektromechanickému prebíjanie dochádza za pomoci rotácie špirály s nasadeným konkrétnym nádstavcom.

Prebíjanie odpadov vysokotlakovým strojom

 • Vysokotlakové prebíjanie odpadov – hydročistenie kanalizačného potrubia

Tam, kde to nie je možné, použijeme výkonnejšie prebíjanie upchávok, a to vysokotlakové čistenie kanalizačného potrubia. Pri tomto type je voda vpúšťaná pod vysokým tlakom do všetkých kútov potrubí – vysoký tlak veľmi účinne prebije všetky usadeniny. Tlakové prebíjanie kanalizácie je vhodné aj ako prevencia, pokiaľ je na rúrach po obvode pevná usadenina. Táto vysokotlaková prebíjačka je umiestnená v krtkovacom aute – tým pádom umožňuje, že sa môžeme dostať priamo k miestu nech sa nachádza kdekoľvek a môžeme zvoliť najlepšiu metódu na prebitie upchávky. Tlakovo môžeme vyčistiť skoro všetky priemery ležatého ale aj zvislého kanalizačného potrubia od DN 110 až po DN 300, pričom prietok vody dosahuje pri čistení až 55l/min a 150bar. Samozrejme vieme čistiť aj väčšie priemery potrubí po dohode. K dispozícii máme veľké množstvo čistiacich trysiek pre rôzne druhy znečistenia v potrubí. Vysokotlaková čistiaca technika je zabudovaná v skriňovom type dodávky odkiaľ sa čerpá voda, ktorá je napúšťaná vysokotlakovým čerpadlom do hadíc a trysiek a odplaví upchávku v odpade.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie dôkladne prečistí potrubie, čo znamená, že po vyčistení zostane potrubie úplne čisté bez usadenín. Tlakovým prebíjaním doprajete kanalizácii dlhšiu životnosť. Nezanedbajte svoju kanalizáciu a zavolajte si našu firmu aj na preventívne čistenie, čím eliminujete možnosť vzniku havarijných stavov.

Prečo práve PROFI KRTKOVANIE ?​

Firiem, ktoré ponúkajú služby prebíjania odpadov je na trhu neskutočne množstvo . My sa snažíme od nich čo najviac odlišovať rýchlosťou , flexibilitou, praxou a hlavne finančnou dostupnosťou a  samozrejme kvalitou našej práce . Našu prácu odvádzame vždy tak , aby bol klient maximálne spokojný . To všetko za tie najlepšie ceny .

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že overená konkurencia ponúkne akciovú cenu, tak ju dorovnáme Všetky naše služby sú účtované podľa platného cenníka. Výsledná suma záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke čisteného úseku.

Koľko stojí u nás prebíjanie odpadov a kanalizácií ? Garantovaná najlepšia cena !

Každý prípad je iný. Najčastejšie realizujeme bežné čistenie domovej kanalizácie z hlavnej revíznej šachty. Pokiaľ sa nevyskytnú žiadne nečakané problémy, do hodiny sme hotoví. Nepríjemné je, že nikdy dopredu nevieme, čo nás pri zásahu čaká a preto nedokážeme odhadnúť, aká by mohla byť maximálna cena za výjazd k havárii kanalizácie. Najnákladnejšie je asi kombinované strojové frézovanie s tlakovým čistením pri súbežnej kontrole kanalizačnou kamerou.

Prebíjanie odpadov a kanalizácie profesionálnou technikou

Kvalitné prebíjanie odpadov na Východnom Slovensku s garanciou najlepšiej ceny. Disponujeme profesionálnou technikou na všetky typy odtokových potrubí.
NONSTOP

FAQ - Prebíjanie odpadov a kanalizácie ( Často kladené otázky )

Čo je prebíjanie odpadov?

Prebíjanie odpadov je špecifické pomenovanie pre profesionálne čistenie kanalizácie – krtkovanie na Východnom Slovensku.

Ak Vám prestane zrazu odtekať drez, alebo vo WC – záchode sa hromadí voda, prestane Vám vypúšťať práčka alebo umývačka riadu – nastal čas na prebíjanie odpadu profesionálnou technikou.

 • Domácimi spôsobmi odpad určite neprebijete – to si jednoznačne vyžaduje odbornú ruku a profesionálnu techniku.
Kde poskytujeme prebíjanie odpadov?

Prebíjanie odpadov poskytujeme na celom Východnom Slovensku

 • Košiciach
 • Prešove
 • Michalovciach
 • Humennom
 • Svidníku
 • Trebišove
 • Vranove nad Topľou
 • Snine
 • Sabinove
 • Stropkove
 • Sobranciach

Všetky služby poskytujeme NONSTOP 24/7.

Aké typy prebíjania odpadov ponúkame?

Prebíjanie odpadov realizujeme modernou a efektívnou technikou. Mám stroje na všetky typy potrubí.

 • Elektromechanické prebíjanie odpadov – toto sa realizuje pomocou profesionálnych strojov (roztočená špirála prebíja upchávky v odpade)
 • Vysokotlakové prebíjanie kanalizácie. Výkonnejšia metóda prebitia odpadu. Realizuje sa špeciálnym strojom, ktorý tlakom vody preráža usadeniny v kanalizácii. Je to zároveň aj prevencia k správnemu fungovaniu kanalizačného systému každého objektu.
 • Frézovanie potrubia – toto prebíjanie je špecifické tým, že prebíja aj tie najtvrdšie usadeniny v potrubí – malta, kameň, prerastené korene v kanalizácii a pod.

Disponujeme komplexnou technikou na prebitie akéjkoľvek zábrany, ktorá zabraňuje plnohodnotnému prietoku kanalizačného potrubia

Koľko stojí u nás prebíjanie odpadov a prečo je u nás garantovaná najlepšia cena?

Dneska je v prebíjaní odpadov veľká konkurencia. Ale iba málo firiem disponuje naozaj profesionálnou technikou na kvalitné a účinné prebitie odpadov.

Počas dlhoročnej praxi sme si vybudovali špičkové technické zázemie tak, aby sme vedeli poskytovať čo najkvalitnejšie služby k maximálnej spokojnosti každého zákazníka.

 • Neoddeliteľnou súčasťou je aj výhodná cena za prebíjanie odpadov.

Kvalitné prebíjanie odpadov – 100% Garancia najnižšej ceny

 • Aby ste mali istotu tej najlepšej ceny – vieme ju garantovať. Ak by ste u konkurencie dostali lepšiu cenu – my Vám ju dorovnáme. Celková cena samozrejme záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke prebíjaného úseku úseku.
 • Prebíjanie odpadov a kanalizácie, ktoré určite pomôže s upchatým potrubím a nerozbije Váš rozpočet…
 • Prebíjanie odpadov Košice

Džungľa, Kavečany, Sever, Sídlisko Ťahanovce, Staré Mesto, Lorinčík, Luník IX, Myslava, Pereš, Poľov, Sídlisko KVP, Šaca, Západ. Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves, Barca, Juh, Krásna, Nad jazerom, Šebastovce, Vyšné Opátske
 • Prepchávanie - prebíjanie odpadu - Košice okolie

Bačkovík, Baška, Belža, Beniakovce, Bidovce, Blažice, Bočiar, Bohdanovce, Boliarov, Budimír, Bukovec, Bunetice, Buzica, Cestice, Čakanovce, Čaňa. Čečejovce, Čižatice, Debraď, Drienovec, Družstevná pri Hornáde, Ďurďošík, Ďurkov, Dvorníky-Včeláre, Geča, Gyňov, Hačava, Háj, Haniska, Herľany. Hodkovce, Hosťovce, Hrašovík, Hýľov, Chorváty, Chrastné, Janík, Jasov, Kalša, Kecerovce, Kecerovský Lipovec, Kechnec, Kokšov-Bakša, Komárovce. Kostoľany nad Hornádom, Košická Belá, Košická Polianka, Košické Oľšany, Košický Klečenov, Kráľovce, Kysak, Malá Ida, Malá Lodina, Medzev, Milhosť, Mokrance. Moldava nad Bodvou, Mudrovce, Nižná Hutka, Nižná Kamenica, Nižná Myšľa, Nižný Čaj, Nižný Klátov, Nižný Lánec, Nová Polhora, Nováčany, Nový Salaš. Obišovce, Olšovany, Opátka, Opiná, Paňovce, Peder, Perín-Chym, Ploské, Poproč, Rákoš, Rankovce, Rešica, Rozhanovce, Rudník, Ruskov. Sady nad Torysou, Seňa, Skároš, Slančík, Slanec, Slanská Huta, Slanské Nové Mesto, Sokoľ, Sokoľany, Svinica, Šemša, Štós, Trebejov, Trsťany, Trstené pri Hornáde. Turňa nad Bodvou, Turnianska Nová Ves, Vajkovce, Valaliky, Veľká Ida, Veľká Lodina, Vtáčkovce, Vyšná Hutka, Vyšná Kamenica. Vyšná Myšľa, Vyšný Čaj, Vyšný Klátov, Vyšný Medzev, Zádiel, Zlatá Idka, Žarnov, Ždaňa

Bajany, Bánovce nad Ondavou, Beša, Bracovce, Budince, Budkovce, Čečehov, Čičarovce, Čierne Pole, Drahňov, Dúbravka. Falkušovce, Hatalov, Hažín, Hnojné, Horovce, Iňačovce, Ižkovce, Jastrabie pri Michalovciach, Jovsa, Kačanov, Kaluža. Kapušianske Kľačany, Klokočov, Krásnovce, Krišovská Liesková, Kusín, Lastomír, Laškovce, Lesné, Ložín, Lúčky, Malčice. Malé Raškovce, Markovce, Maťovské Vojkovce, Michalovce, Moravany, Nacina Ves, Oborín, Oreské, Palín. Pavlovce nad Uhom, Petrikovce, Petrovce nad Laborcom, Poruba pod Vihorlatom, Pozdišovce, Ptrukša, Pusté Čemerné. Rakovec nad Ondavou, Ruská, Senné, Slavkovce, Sliepkovce, Staré, Strážske, Stretava, Stretavka, Suché, Šamudovce. Trhovište, Trnava pri Laborci, Tušice, Tušická Nová Ves, Veľké Kapušany, Veľké Raškovce, Veľké Slemence, Vinné, Vojany, Voľa, Vrbnica. Vysoká nad Uhom, Zalužice, Závadka, Zbudza, Zemplínska Široká, Zemplínske Kopčany, Žbince.

Bačka, Bačkov, Bara, Biel, Boľ, Borša, Boťany, Brehov, Brezina, Byšta, Cejkov, Čeľovce, Čerhov, Černochov, Čierna. Čierna nad Tisou, Dargov, Dobrá, Dvorianky, Egreš, Hraň, Hrčeľ, Hriadky, Kašov, Kazimír, Klin nad Bodrogom, Kožuchov. Kráľovský Chlmec, Kravany, Kuzmice, Kysta, Ladmovce, Lastovce, Leles, Luhyňa, Malá Tŕňa, Malé Ozorovce. Malé Trakany, Malý Horeš, Malý Kamenec, Michaľany, Nižný Žipov, Novosad, Nový Ruskov, Parchovany, Plechotice. Poľany, Pribeník, Rad, Sečovce, Sirník, Slivník, Slovenské Nové Mesto, Soľnička, Somotor, Stanča, Stankovce, Strážne. Streda nad Bodrogom, Svätá Mária, Svätuše, Svinice, Trebišov, Trnávka, Veľaty, Veľká Tŕňa, Veľké Ozorovce, Veľké Trakany. Veľký Horeš, Veľký Kamenec, Viničky, Višňov, Vojčice, Vojka, Zatín, Zbehňov, Zemplín, Zemplínska Nová Ves. Zemplínska Teplica, Zemplínske Hradište, Zemplínske Jastrabie, Zemplínsky Branč

 • Nižná Šebastová, Solivar, Šalgovík, Duklianskych hrdinov, Mier, Mladosť, Sekčov, Sídlisko II, Sídlisko III, Šváby, Cemjata,Delňa, Dúbrava, Kalvária, Rúrky, Soľná baňa, Šarišské Lúky, Šidlovec, Táborisko, Teľov, Vydumanec, Kúty, Okruhliak, Pustá dolina, Surdok
Prešov, Veľký Šariš, Ľubotice, Široké, Chminianske Jakubovany, Svinia, Kapušany, Drienov, Fintice, Víťaz, Kendice. Petrovany, Hermanovce, Lemešany, Malý Šariš, Župčany, Varhaňovce, Mirkovce, Tulčík, Chminianska Nová Ves. Terňa, Vyšná Šebastová, Ruská Nová Ves, Žehňa, Fričovce, Kojatice, Dulova Ves, Demjata, Rokycany, Sedlice, Chmeľov. Záhradné, Ličartovce, Chmiňany, Malý Slivník, Červenica, Medzany, Záborské, Kokošovce, Lada, Šarišské Bohdanovce. Gregorovce, Podhorany, Drienovská Nová Ves, Radatice, Bzenov, Teriakovce, Haniska, Hrabkov, Abranovce, Ovčie. Šarišská Poruba, Šindliar, Pušovce, Lipovce, Bertotovce, Ľubovec, Tuhrina, Lipníky, Okružná, Nemcovce, Zlatá Baňa. Bajerov, Chmeľovec, Brestov, Lesíček, Proč, Bretejovce, Podhradík, Fulianka, Krížovany, Šarišská Trstená. Čelovce, Janov, Veľký Slivník, Janovík, Miklušovce, Žipov, Kvačany, Hendrichovce, Trnkov, Klenov, Štefanovce. Suchá Dolina, Lažany, Mošurov, Brežany, Lúčina, Seniakovce, Geraltov, Ondrašovce.

Humenné, Adidovce, Baškovce, Brekov, Brestov, Černina, Chlmec, Dedačov, Gruzovce, Hankovce, Hažín nad Cirochou. Hrabovec nad Laborcom, Hrubov, Hudcovce, Humenné, Jabloň, Jankovce, Jasenov, Kamenica nad Cirochou, Kamienka. Karná, Kochanovce, Košarovce, Koškovce, Lackovce, Lieskovec, Ľubiša, Lukačovce, Maškovce, Modra nad Cirochou. Myslina, Nechválova Polianka, Nižná Jablonka, Nižná Sitnica, Nižné Ladičkovce, Ohradzany, Pakostov, Papín, Porúbka. Prituľany, Ptičie, Rohožník, Rokytov pri Humennom, Rovné, Ruská Kajňa, Ruská Poruba, Slovenská Volová. Slovenské Krivé, Sopkovce, Topoľovka, Turcovce, Udavské, Valaškovce (vojenskýobvod), Veľopolie, Víťazovce, Vyšná Jablonka. Vyšná Sitnica, Vyšné Ladičkovce, Vyšný Hrušov, Závada, Závadka, Zbudské Dlhé, Zubné.

Svidník, Belejovce, Beňadikovce, Bodružal, Cernina, Cigla, Dlhoňa, Dobroslava, Dubová, Dukovce, Fijaš, Giraltovce. Havranec, Hrabovčík, Hunkovce, Jurkova Voľa, Kalnište, Kapišová, Kečkovce, Kobylnice, Korejovce, Kračúnovce. Krajná Bystrá, Krajná Poľana, Krajná Porúbka, Krajné Čierno, Kružlová, Kuková, Kurimka, Ladomirová, Lúčka, Lužany pri Topli. Matovce, Medvedie, Mestisko, Mičakovce, Miroľa, Mlynárovce, Nižná Jedľová, Nižná Pisaná, Nižný Komárnik. Nižný Mirošov, Nižný Orlík, Nová Polianka, Okrúhle, Príkra, Pstriná, Radoma, Rakovčík, Rovné, Roztoky, Šarbov. Šarišský Štiavnik, Šemetkovce, Soboš, Štefurov, Stročín, Svidnička, Svidník, Vagrinec, Valkovce, Vápeník, Vyšná Jedľová. Vyšná Pisaná, Vyšný Komárnik, Vyšný Mirošov, Vyšný Orlík, Železník, Želmanovce.

Vranov nad Topľou, Babie, Banské, Benkovce, Bystré, Cabov, Čaklov, Čičava, Čierne nad Topľou, Ďapalovce, Davidov. Detrík, Dlhé Klčovo, Ďurďoš, Giglovce, Girovce, Hanušovce nad Topľou, Hencovce, Hermanovce nad Topľou, Hlinné. Holčíkovce, Jasenovce, Jastrabie nad Topľou, Juskova Voľa, Kamenná Poruba, Kladzany, Komárany, Kučín, Kvakovce. Majerovce, Malá Domaša, Matiaška, Medzianky, Merník, Michalok, Nižný Hrabovec, Nižný Hrušov, Nižný Kručov. Nová Kelča, Ondavské Matiašovce, Pavlovce, Petkovce, Petrovce, Piskorovce, Poša, Prosačov, Radvanovce, Rafajovce. Remeniny, Rudlov, Ruská Voľa, Sačurov, Sečovská Polianka, Sedliská, Skrabské, Slovenská Kajňa, Soľ, Štefanovce. Tovarné, Tovarnianska Polianka, Vavrinec, Vechec, Vlača, Vranov nad Topľou, Vyšný Kazimír, Vyšný Žipov, Žalobín, Zámutov, Zlatník.

Sabinov, Lipany, Bajerovce, Bodovce, Brezovica, Brezovička, Červená Voda, Červenica pri Sabinove, Daletice, Drienica, Dubovica, Ďačov, Hanigovce, Hubošovce, Jakovany, Jakubova Voľa, Jakubovany, Jarovnice, Kamenica, Krásna Lúka, Krivany, Lúčka, Ľutina, Milpoš, Nižný Slavkov, Olejníkov, Oľšov, Ostrovany, Pečovská Nová Ves, Poloma, Ratvaj, Ražňany, Renčišov, Rožkovany, Šarišské Dravce, Šarišské Michaľany, Šarišské Sokolovce, Tichý Potok, Torysa, Uzovce, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov, VysokáŽalobín, Zámutov, Zlatník.

Snina, Belá nad Cirochou, Brezovec, Čukalovce, Dlhé nad Cirochou, Dúbrava, Hostovice, Hrabová Roztoka, Jalová, Kalná Roztoka, Klenová, Kolbasov, Kolonica, Ladomirov, Michajlov, Nová Sedlica, Osadné, Parihuzovce, Pčoliné, Pichne, Príslop, Runina, Ruská Volová, Ruský Potok, Stakčín, Stakčínska Roztoka, Strihovce, Šmigovec, Topoľa, Ubľa, Ulič, Uličské Krivé, Zboj, Zemplínske Hámre

Stropkov, Baňa, Breznica, Breznička, Brusnica, Bukovce, Bystrá, Bžany, Duplín, Gribov, Havaj, Chotča, Jakušovce, Kolbovce, Korunková, Kožuchovce, Krišľovce, Kručov, Krušinec, Lomné, Makovce, Malá Poľana, Miková, Miňovce, Mrázovce, Nižná Olšava, Oľšavka, Potoky, Potôčky, Soľník, Staškovce, Šandal, Tisinec, Tokajík, Turany nad Ondavou, Varechovce, Veľkrop, Vislava, Vladiča, Vojtovce, Vyškovce, Vyšná Olšava

Sobrance, Baškovce, Beňatina, Bežovce, Blatná Polianka, Blatné Remety, Blatné Revištia, Bunkovce, Fekišovce, Hlivištia, Horňa, Husák, Choňkovce, Inovce, Jasenov, Jenkovce, Kolibabovce, Koňuš, Koromľa, Krčava, Kristy, Lekárovce, Nižná Rybnica, Nižné Nemecké, Orechová, Ostrov, Petrovce, Pinkovce, Podhoroď, Porostov, Porúbka, Priekopa, Remetské Hámre, Ruská Bystrá, Ruskovce, Ruský Hrabovec, Sejkov, Svätuš, Tašuľa, Tibava, Úbrež, Veľké Revištia, Vojnatina, Vyšná Rybnica, Vyšné Nemecké, Vyšné Remety, Záhor