Monitoring potrubia - Ko┼íice - Pre┼íov - Michalovce - Humenn├ę - Trebi┼íov - Svidn├şk - Vranov nad Top─żou - Snina - Sabinov - Sobrance - Stropkov

Ten kto vymyslel monitoring potrubia by si zasl├║┼żil minim├ílne Nobelovu cenu. T├íto ve─żmi u┼żito─Źn├í technol├│gia u┼íetrila nejedn├ęmu majite─żovi nehnute─żnosti zna─Źn├ę finan─Źn├ę prostriedky na opravy kanaliza─Źn├ęho potrubia s n├ísledn├Żmi v├Żkopov├Żmi pr├ícami.

Kontrola odpadu kamerou sl├║┼żi na odhalenie po┼íkodenej kanaliz├ície a jej presn├║ lokaliz├íciu. V─Ćaka monitoringu odpadov├ęho potrubia a trasovaniu, vieme v┼żdy presne ur─Źi┼ą rozsah a sp├┤sob po┼íkodenia kanaliz├ície. Teraz nemus├şme ma┼ą ve┼íteck├║ gu─żu aby sme zistili probl├ęm v potrub├ş – ale kamerovou in┼ípekciou vieme ur─Źi┼ą presn├ę miesto kde je probl├ęm aj vieme identifikova┼ą pre─Źo kanaliz├ícia nepracuje spr├ívne. V├Żrazne pom├íha aj pri prepch├ívan├ş odpadov.

Kamerovanie potrubia s garanciou najlepšiej ceny.

Cel├ę v├Żchodn├ę Slovensko. M├íme za sebou stovky metrov zmonitorovan├Żch potrub├ş.

Kamerov├ę sk├║┼íky potrubia s profesion├ílnou technikou.

Sme rokmi osved─Źen├í firma s dlhoro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami nielen na ─Źistenia – preb├şjanie odpadov, ale poskytujeme aj monitoring potrub├ş po celom v├Żchodnom Slovensku. Disponujeme profesion├ílnou technikou na kamerov├║ kontrolu odpadu.┬á Monitoring kanaliz├ície poskytujeme NONSTOP a za bezkonkuren─Źn├ę ceny.┬á TV monitorovanie potrubia je ve─żmi u┼żito─Źn├í technika pri h├ívari├ích vody. Pomocou nej vieme identifikova┼ą r├┤zne probl├ęmy v kanaliz├ícia, ktor├ę br├ínia jej bezprobl├ęmov├ęmu fungovaniu.

Kedy pou┼ż├şvame monitoring potrub├ş za pomoci kanaliza─Źnej kamery:

 • Nezn├íma pr├ş─Źina upchatia kanaliz├ície
 • Prepadnut├Ż ter├ęn v okol├ş trasy kanaliz├ície
 • Vlhnutie stien
 • Nepr├şjemn├Ż z├ípach v objekte
 • Kontrola ├║spe┼ínosti vykonanej opravy kanaliz├ície
 • Zistenie s├║─Źasn├ęho stavu kanaliza─Źn├ęho potrubia(pred rekon┼ítrukciou, pri kolaud├ícii)
 • Vyh─żadanie rev├şznych ┼í├ícht, kolien a ─Ćal┼í├şch prvkov v kanaliz├íci├ş
 • Zis┼ąovanie trasy kanaliz├ície, v s├║─Źinnosti s trasovac├şm zariaden├şm
 • Monitoring odpadov├ęho potrubia poskytujeme pre:

rodinn├ę domy, dom├ícnosti, firmy, ubytovne, domy seniorov, re┼ítaur├ície, byty, zdravotn├şcke zariadenia, nemocnice, kaviarne, bary, hotely, penzi├│ny, kadern├şctva, priemyseln├ę kanaliz├ície, logistick├ę parky, gastro zariadenia, obce, mest├í, ┼ít├ítne organiz├ície, hlavn├ę kanaliza─Źn├ę stoky v obciach, mest├ích a miestnych ├║radoch, a in├ę.

Kontrola odpadu kamerou zist├ş ka┼żd├Ż problem v potrub├ş

 • Kontrola kanaliz├ície in┼ípek─Źnou kamerou

Kontrola potrubia in┼ípek─Źnou kamerou je kombin├ícia technol├│gi├ş na vysokej ├║rovni. Neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou je aj odborne vy┼íkolen├ş person├íl. Manipul├ícia s in┼ípek─Źn├Żmi kamerami si vy┼żaduje dlhoro─Źn├ę sk├║senosti.┬á Na┼ía vodotesn├í kamera s┬ávysok├Żm rozl├ş┼íen├şm disponuje flexibiln├Żm optick├Żm k├íblom, ktor├Ż sa dostane tam, kde potrebujeme identifikova┼ą probl├ęm. Vy┼íkolen├Ż technik pracuje s┬ákamerou, ktor├í prech├ídza cez potrubia, pr├şpojky alebo ┼íachty, aby presk├║mala cel├Ż kanaliza─Źn├Ż syst├ęm. T├Żmto monitorovan├şm vid├şme zn├ímky po┼íkodenia na kanaliz├ícii. Video sa online zobrazuje na obrazovke, ─Źo umo┼ż┼łuje anal├Żzu v re├ílnom ─Źase a okam┼żit├║ diagnostiku probl├ęmu.

S inform├íciami zhroma┼żden├Żmi monitoringom potrubia kanaliz├ície m├┤┼żeme lokalizova┼ą probl├ęmy s kanaliz├íciou s ├║plnou presnos┼ąou.┬á Na z├íklade dlhoro─Źn├Żch sk├║senost├ş s monitoringom vieme odhali┼ą potenci├ílne zdroje ├║nikov alebo blok├ídy. Kontrola odpadu kamerou n├ím zase prin├í┼ía ─Ćal┼íie podrobnosti na potvrdenie na┼íej progn├│zy a zabezpe─Źenie ├║pln├ęho a presn├ęho pochopenia probl├ęmu. Monitoring potrub├ş eliminuje nebezpe─Źenstvo nespr├ívnych diagn├│z. M├┤┼żte sa spo─żahn├║┼ą, ┼że monitorovanie n├ím pom├┤┼że na prv├Ż kr├ít vyrie┼íi┼ą V├í┼í probl├ęm s kanaliz├íciou.

Disponujeme in┼ípek─Źnou kamerou RIDGID, ktor├í je technologickou ┼ípi─Źkou v monitorovan├ş potrubia.

Na ─Źo e┼íte pou┼ż├şvame monitoring odpadov├ęho potrubia?

Kontrola kanaliza─Źnou kamerou je tie┼ż u┼żito─Źn├í pre sledovanie aktu├ílneho stavu star├Żch kanaliza─Źn├Żch potrub├ş a probl├ęmov├Żch r├║r v ┼ąa┼żk├Żch podmienkach. Na┼íe z├íbery z┬ámonitoringu kanaliz├ície s├║ dostato─Źne podrobn├ę, aby odhalili nepatrn├ę pr├şznaky kor├│zie a po┼íkodenia, ktor├ę sa pomaly roz┼íiruj├║, k├Żm nebude potrebn├í ve─żk├í oprava kanaliz├ície. Mnoh├Żm oprav├ím kanaliz├ície je mo┼żn├ę zabr├íni┼ą prijat├şm skor├Żch opatren├ş.

S├║ to napr├şklad ─Źistenie kanaliz├ície krtkovan├şm na odstr├ínenie probl├ęmov. Napr├şklad ako je infiltr├ícia kore┼łov stromov, hrdza alebo kor├│zia. Vhodn├ę je aj cenovo dostupn├ę potrubn├ę oblo┼żenie na posilnenie oslabuj├║cich stien potrubia. M├┤┼żete u┼íetri┼ą svoje finan─Źn├ę prostriedky a┬á─Źas na n├íkladn├Żch oprav├ích kanaliz├ície, v┬ápr├şpade ak si n├ís objedn├íte na monitoring kanaliz├ície. V─Ćaka monitoringu skoro odhal├şme bezprostredn├ę probl├ęmy hroziace va┼íej kanaliz├ícii.

Pre─Źo monitoring potrubia od n├ís ?

Disponujeme profesion├ílnou technikou a dlhoro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami. Na┼íu pr├ícu odv├ídzame v┼żdy tak , aby bol klient maxim├ílne spokojn├Ż . To v┼íetko za tie najlep┼íie ceny .

U n├ís m├íte istotu f├ęrov├Żch cien. Ak sa stane, ┼że overen├í konkurencia pon├║kne akciov├║ cenu, tak ju dorovn├íme V┼íetky na┼íe slu┼żby s├║ ├║─Źtovan├ę pod─ża platn├ęho cenn├şka. V├Żsledn├í suma z├íle┼ż├ş na realizovan├Żch ├║konoch a d─║┼żke monitorovan├ęho ├║seku.

Ko─żko stoj├ş u n├ís monitoring potrubia ? Garantovan├í najlep┼íia cena kamerov├Żch kontrol poturb├ş !

Cenu za monitoring potrubia kanaliz├ície sa ned├í presne ur─Źi┼ą – nako─żko nevieme dopredu ak├Ż dlh├Ż ├║sek budeme kontrolova┼ą. Ur─Ź├şme ju pod─ża d─║┼żky kanaliz├ície a┬án├íro─Źnosti pr├íce.

Monitoring potrubia profi technikou

Monitoring potrubia (odpadov├ęho - kanaliza─Źn├ęho) na V├Żchodnom Slovensku s garanciou najlep┼íiej ceny. Disponujeme profesion├ílnou technikou na v┼íetky typy odtokov├Żch potrub├ş.
NONSTOP

FAQ - Monitoring potrubia ( ─îasto kladen├ę ot├ízky )

─îo je monitoring potrubia?

Monitoring potrubia – Kontrola odpadu kamerou sl├║┼żi na odhalenie po┼íkodenej kanaliz├ície a jej presn├║ lokaliz├íciu. V─Ćaka monitoringu odpadov├ęho potrubia a trasovaniu, vieme v┼żdy presne ur─Źi┼ą rozsah a sp├┤sob po┼íkodenia kanaliz├ície. Teraz nemus├şme ma┼ą ve┼íteck├║ gu─żu aby sme zistili probl├ęm v potrub├ş ÔÇô ale kamerovou in┼ípekciou vieme ur─Źi┼ą presn├ę miesto kde je probl├ęm aj vieme identifikova┼ą pre─Źo kanaliz├ícia nepracuje spr├ívne. Kamerov├í kontrola potrubia so z├íznamon na USB alebo DVD.

Na ─Źo e┼íte pou┼ż├şvame monitoring odpadov├ęho potrubia?ÔÇő

Kontrola kanaliza─Źnou kamerou je tie┼ż u┼żito─Źn├í pre sledovanie aktu├ílneho stavu star├Żch kanaliza─Źn├Żch potrub├ş a probl├ęmov├Żch r├║r v ┼ąa┼żk├Żch podmienkach. Na┼íe z├íbery z monitoringu kanaliz├ície s├║ dostato─Źne podrobn├ę, aby odhalili nepatrn├ę pr├şznaky kor├│zie a po┼íkodenia, ktor├ę sa pomaly roz┼íiruj├║, k├Żm nebude potrebn├í ve─żk├í oprava kanaliz├ície. Mnoh├Żm oprav├ím kanaliz├ície je mo┼żn├ę zabr├íni┼ą prijat├şm skor├Żch opatren├ş, ako napr├şklad ─Źistenie kanaliz├ície krtkovan├şm na odstr├ínenie probl├ęmov, ako je infiltr├ícia kore┼łov stromov, hrdza alebo kor├│zia alebo cenovo dostupn├ę potrubn├ę oblo┼żenie na posilnenie oslabuj├║cich stien potrubia. M├┤┼żete u┼íetri┼ą svoje finan─Źn├ę prostriedky a ─Źas na n├íkladn├Żch oprav├ích kanaliz├ície, v pr├şpade ak si n├ís objedn├íte na monitoring kanaliz├ície, v─Ćaka ktor├ęmu skoro odhal├şme bezprostredn├ę probl├ęmy hroziace va┼íej kanaliz├ícii.

Kde poskytujeme monitoring potrubia?

Monitoring potrubia kanaliz├ície poskytujeme na celom V├Żchodnom Slovensku – v:

 • Ko┼íiciach
 • Pre┼íove
 • Michalovciach
 • Humennom
 • Svidn├şku
 • Trebi┼íove
 • Vranove nad Top─żou.
 • Snine
 • Sobranciach
 • Sabinove
 • Stropkove

V┼íetky slu┼żby poskytujeme NONSTOP 24/7.

Ko─żko stoj├ş monitoring potrubia a pre─Źo m├íte u n├ís istotu najlep┼íej ceny?

Disponujeme profesion├ílnou technikou a dlhoro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami. Na┼íu pr├ícu odv├ídzame v┼żdy tak , aby bol klient maxim├ílne spokojn├Ż . To v┼íetko za tie najlep┼íie ceny . U n├ís m├íte istotu f├ęrov├Żch cien. Ak sa stane, ┼że overen├í konkurencia pon├║kne akciov├║ cenu, tak ju dorovn├íme V┼íetky na┼íe slu┼żby s├║ ├║─Źtovan├ę pod─ża platn├ęho cenn├şka. V├Żsledn├í suma z├íle┼ż├ş na realizovan├Żch ├║konoch a d─║┼żke monitorovan├ęho ├║seku. Cenu za monitoring potrubia kanaliz├ície sa ned├í presne ur─Źi┼ą – nako─żko nevieme dopredu ak├Ż dlh├Ż ├║sek budeme kontrolova┼ą. Ur─Ź├şme ju pod─ża d─║┼żky kanaliz├ície a n├íro─Źnosti pr├íce.

 • Monitoring potrub├ş Ko┼íice

D┼żung─ża, Kave─Źany, Sever, S├şdlisko ┼Ąahanovce, Star├ę Mesto, Lorin─Ź├şk, Lun├şk IX, Myslava, Pere┼í, Po─żov, S├şdlisko KVP, ┼áaca, Z├ípad. Dargovsk├Żch hrdinov, Ko┼íick├í Nov├í Ves, Barca, Juh, Kr├ísna, Nad jazerom, ┼áebastovce, Vy┼ín├ę Op├ítske

 • Monitoring potrub├ş - Ko┼íice okolie

Ba─Źkov├şk, Ba┼íka, Bel┼ża, Beniakovce, Bidovce, Bla┼żice, Bo─Źiar, Bohdanovce, Boliarov, Budim├şr, Bukovec, Bunetice, Buzica, Cestice, ─îakanovce, ─îa┼ła. ─îe─Źejovce, ─îi┼żatice, Debra─Ć, Drienovec, Dru┼żstevn├í pri Horn├íde, ─Äur─Ćo┼í├şk, ─Äurkov, Dvorn├şky-V─Źel├íre, Ge─Źa, Gy┼łov, Ha─Źava, H├íj, Haniska, Her─żany. Hodkovce, Hos┼ąovce, Hra┼íov├şk, H├Ż─żov, Chorv├íty, Chrastn├ę, Jan├şk, Jasov, Kal┼ía, Kecerovce, Kecerovsk├Ż Lipovec, Kechnec, Kok┼íov-Bak┼ía, Kom├írovce. Kosto─żany nad Horn├ídom, Ko┼íick├í Bel├í, Ko┼íick├í Polianka, Ko┼íick├ę O─ż┼íany, Ko┼íick├Ż Kle─Źenov, Kr├í─żovce, Kysak, Mal├í Ida, Mal├í Lodina, Medzev, Milhos┼ą, Mokrance. Moldava nad Bodvou, Mudrovce, Ni┼żn├í Hutka, Ni┼żn├í Kamenica, Ni┼żn├í My┼í─ża, Ni┼żn├Ż ─îaj, Ni┼żn├Ż Kl├ítov, Ni┼żn├Ż L├ínec, Nov├í Polhora, Nov├í─Źany, Nov├Ż Sala┼í. Obi┼íovce, Ol┼íovany, Op├ítka, Opin├í, Pa┼łovce, Peder, Per├şn-Chym, Plosk├ę, Popro─Ź, R├íko┼í, Rankovce, Re┼íica, Rozhanovce, Rudn├şk, Ruskov. Sady nad Torysou, Se┼ła, Sk├íro┼í, Slan─Ź├şk, Slanec, Slansk├í Huta, Slansk├ę Nov├ę Mesto, Soko─ż, Soko─żany, Svinica, ┼áem┼ía, ┼át├│s, Trebejov, Trs┼ąany, Trsten├ę pri Horn├íde. Tur┼ła nad Bodvou, Turnianska Nov├í Ves, Vajkovce, Valaliky, Ve─żk├í Ida, Ve─żk├í Lodina, Vt├í─Źkovce, Vy┼ín├í Hutka, Vy┼ín├í Kamenica. Vy┼ín├í My┼í─ża, Vy┼ín├Ż ─îaj, Vy┼ín├Ż Kl├ítov, Vy┼ín├Ż Medzev, Z├ídiel, Zlat├í Idka, ┼Żarnov, ┼Żda┼ła

Bajany, B├ínovce nad Ondavou, Be┼ía, Bracovce, Budince, Budkovce, ─îe─Źehov, ─îi─Źarovce, ─îierne Pole, Drah┼łov, D├║bravka. Falku┼íovce, Hatalov, Ha┼ż├şn, Hnojn├ę, Horovce, I┼ła─Źovce, I┼żkovce, Jastrabie pri Michalovciach, Jovsa, Ka─Źanov, Kalu┼ża. Kapu┼íianske K─ża─Źany, Kloko─Źov, Kr├ísnovce, Kri┼íovsk├í Lieskov├í, Kus├şn, Lastom├şr, La┼íkovce, Lesn├ę, Lo┼ż├şn, L├║─Źky, Mal─Źice. Mal├ę Ra┼íkovce, Markovce, Ma┼ąovsk├ę Vojkovce, Michalovce, Moravany, Nacina Ves, Obor├şn, Oresk├ę, Pal├şn. Pavlovce nad Uhom, Petrikovce, Petrovce nad Laborcom, Poruba pod Vihorlatom, Pozdi┼íovce, Ptruk┼ía, Pust├ę ─îemern├ę. Rakovec nad Ondavou, Rusk├í, Senn├ę, Slavkovce, Sliepkovce, Star├ę, Str├í┼żske, Stretava, Stretavka, Such├ę, ┼áamudovce, Trhovi┼íte. Trnava pri Laborci, Tu┼íice, Tu┼íick├í Nov├í Ves, Ve─żk├ę Kapu┼íany, Ve─żk├ę Ra┼íkovce, Ve─żk├ę Slemence, Vinn├ę, Vojany, Vo─ża, Vrbnica. Vysok├í nad Uhom, Zalu┼żice, Z├ívadka, Zbudza, Zempl├şnska ┼áirok├í, Zempl├şnske Kop─Źany, ┼Żbince.

Ba─Źka, Ba─Źkov, Bara, Biel, Bo─ż, Bor┼ía, Bo┼ąany, Brehov, Brezina, By┼íta, Cejkov, ─îe─żovce, ─îerhov, ─îernochov, ─îierna. ─îierna nad Tisou, Dargov, Dobr├í, Dvorianky, Egre┼í, Hra┼ł, Hr─Źe─ż, Hriadky, Ka┼íov, Kazim├şr, Klin nad Bodrogom, Ko┼żuchov. Kr├í─żovsk├Ż Chlmec, Kravany, Kuzmice, Kysta, Ladmovce, Lastovce, Leles, Luhy┼ła, Mal├í T┼Ľ┼ła, Mal├ę Ozorovce. Mal├ę Trakany, Mal├Ż Hore┼í, Mal├Ż Kamenec, Micha─żany, Ni┼żn├Ż ┼Żipov, Novosad, Nov├Ż Ruskov, Parchovany, Plechotice. Po─żany, Priben├şk, Rad, Se─Źovce, Sirn├şk, Slivn├şk, Slovensk├ę Nov├ę Mesto, So─żni─Źka, Somotor, Stan─Źa, Stankovce, Str├í┼żne. Streda nad Bodrogom, Sv├Ąt├í M├íria, Sv├Ątu┼íe, Svinice, Trebi┼íov, Trn├ívka, Ve─żaty, Ve─żk├í T┼Ľ┼ła, Ve─żk├ę Ozorovce, Ve─żk├ę Trakany. Ve─żk├Ż Hore┼í, Ve─żk├Ż Kamenec, Vini─Źky, Vi┼í┼łov, Voj─Źice, Vojka, Zat├şn, Zbeh┼łov, Zempl├şn, Zempl├şnska Nov├í Ves. Zempl├şnska Teplica, Zempl├şnske Hradi┼íte, Zempl├şnske Jastrabie, Zempl├şnsky Bran─Ź.

 • Ni┼żn├í ┼áebastov├í, Solivar, ┼áalgov├şk, Duklianskych hrdinov, Mier, Mlados┼ą, Sek─Źov, S├şdlisko II, S├şdlisko III, ┼áv├íby, Cemjata,Del┼ła, D├║brava, Kalv├íria, R├║rky, So─żn├í ba┼ła, ┼áari┼ísk├ę L├║ky, ┼áidlovec, T├íborisko, Te─żov, Vydumanec, K├║ty, Okruhliak, Pust├í dolina, Surdok

Pre┼íov, Ve─żk├Ż ┼áari┼í, ─Żubotice, ┼áirok├ę, Chminianske Jakubovany, Svinia, Kapu┼íany, Drienov, Fintice, V├ş┼ąaz, Kendice. Petrovany, Hermanovce, Leme┼íany, Mal├Ż ┼áari┼í, ┼Żup─Źany, Varha┼łovce, Mirkovce, Tul─Ź├şk, Chminianska Nov├í Ves. Ter┼ła, Vy┼ín├í ┼áebastov├í, Rusk├í Nov├í Ves, ┼Żeh┼ła, Fri─Źovce, Kojatice, Dulova Ves, Demjata, Rokycany, Sedlice, Chme─żov. Z├íhradn├ę, Li─Źartovce, Chmi┼łany, Mal├Ż Slivn├şk, ─îervenica, Medzany, Z├íborsk├ę, Koko┼íovce, Lada, ┼áari┼ísk├ę Bohdanovce. Gregorovce, Podhorany, Drienovsk├í Nov├í Ves, Radatice, Bzenov, Teriakovce, Haniska, Hrabkov, Abranovce, Ov─Źie. ┼áari┼ísk├í Poruba, ┼áindliar, Pu┼íovce, Lipovce, Bertotovce, ─Żubovec, Tuhrina, Lipn├şky, Okru┼żn├í, Nemcovce, Zlat├í Ba┼ła. Bajerov, Chme─żovec, Brestov, Les├ş─Źek, Pro─Ź, Bretejovce, Podhrad├şk, Fulianka, Kr├ş┼żovany, ┼áari┼ísk├í Trsten├í. ─îelovce, Janov, Ve─żk├Ż Slivn├şk, Janov├şk, Miklu┼íovce, ┼Żipov, Kva─Źany, Hendrichovce, Trnkov, Klenov, ┼átefanovce. Such├í Dolina, La┼żany, Mo┼íurov, Bre┼żany, L├║─Źina, Seniakovce, Geraltov, Ondra┼íovce.

Humenn├ę, Adidovce, Ba┼íkovce, Brekov, Brestov, ─îernina, Chlmec, Deda─Źov, Gruzovce, Hankovce, Ha┼ż├şn nad Cirochou. Hrabovec nad Laborcom, Hrubov, Hudcovce, Humenn├ę, Jablo┼ł, Jankovce, Jasenov, Kamenica nad Cirochou, Kamienka. Karn├í, Kochanovce, Ko┼íarovce, Ko┼íkovce, Lackovce, Lieskovec, ─Żubi┼ía, Luka─Źovce, Ma┼íkovce, Modra nad Cirochou. Myslina, Nechv├ílova Polianka, Ni┼żn├í Jablonka, Ni┼żn├í Sitnica, Ni┼żn├ę Ladi─Źkovce, Ohradzany, Pakostov, Pap├şn, Por├║bka. Pritu─żany, Pti─Źie, Roho┼żn├şk, Rokytov pri Humennom, Rovn├ę, Rusk├í Kaj┼ła, Rusk├í Poruba, Slovensk├í Volov├í. Slovensk├ę Kriv├ę, Sopkovce, Topo─żovka, Turcovce, Udavsk├ę, Vala┼íkovce (vojensk├Żobvod), Ve─żopolie, V├ş┼ąazovce, Vy┼ín├í Jablonka. Vy┼ín├í Sitnica, Vy┼ín├ę Ladi─Źkovce, Vy┼ín├Ż Hru┼íov, Z├ívada, Z├ívadka, Zbudsk├ę Dlh├ę, Zubn├ę.

Svidn├şk, Belejovce, Be┼ładikovce, Bodru┼żal, Cernina, Cigla, Dlho┼ła, Dobroslava, Dubov├í, Dukovce, Fija┼í, Giraltovce. Havranec, Hrabov─Ź├şk, Hunkovce, Jurkova Vo─ża, Kalni┼íte, Kapi┼íov├í, Ke─Źkovce, Kobylnice, Korejovce, Kra─Ź├║novce. Krajn├í Bystr├í, Krajn├í Po─żana, Krajn├í Por├║bka, Krajn├ę ─îierno, Kru┼żlov├í, Kukov├í, Kurimka, Ladomirov├í, L├║─Źka, Lu┼żany pri Topli. Matovce, Medvedie, Mestisko, Mi─Źakovce, Miro─ża, Mlyn├írovce, Ni┼żn├í Jed─żov├í, Ni┼żn├í Pisan├í, Ni┼żn├Ż Kom├írnik. Ni┼żn├Ż Miro┼íov, Ni┼żn├Ż Orl├şk, Nov├í Polianka, Okr├║hle, Pr├şkra, Pstrin├í, Radoma, Rakov─Ź├şk, Rovn├ę, Roztoky, ┼áarbov. ┼áari┼ísk├Ż ┼átiavnik, ┼áemetkovce, Sobo┼í, ┼átefurov, Stro─Ź├şn, Svidni─Źka, Svidn├şk, Vagrinec, Valkovce, V├ípen├şk, Vy┼ín├í Jed─żov├í. Vy┼ín├í Pisan├í, Vy┼ín├Ż Kom├írnik, Vy┼ín├Ż Miro┼íov, Vy┼ín├Ż Orl├şk, ┼Żelezn├şk, ┼Żelmanovce

Vranov nad Top─żou, Babie, Bansk├ę, Benkovce, Bystr├ę, Cabov, ─îaklov, ─îi─Źava, ─îierne nad Top─żou, ─Äapalovce. Davidov, Detr├şk, Dlh├ę Kl─Źovo, ─Äur─Ćo┼í, Giglovce, Girovce, Hanu┼íovce nad Top─żou, Hencovce, Hermanovce nad Top─żou. Hlinn├ę, Hol─Ź├şkovce, Jasenovce, Jastrabie nad Top─żou, Juskova Vo─ża, Kamenn├í Poruba, Kladzany, Kom├írany, Ku─Ź├şn. Kvakovce, Majerovce, Mal├í Doma┼ía, Matia┼íka, Medzianky, Mern├şk, Michalok, Ni┼żn├Ż Hrabovec, Ni┼żn├Ż Hru┼íov, Ni┼żn├Ż Kru─Źov. Nov├í Kel─Źa, Ondavsk├ę Matia┼íovce, Pavlovce, Petkovce, Petrovce, Piskorovce, Po┼ía, Prosa─Źov, Radvanovce, Rafajovce. Remeniny, Rudlov, Rusk├í Vo─ża, Sa─Źurov, Se─Źovsk├í Polianka, Sedlisk├í, Skrabsk├ę, Slovensk├í Kaj┼ła, So─ż, ┼átefanovce. Tovarn├ę, Tovarnianska Polianka, Vavrinec, Vechec, Vla─Źa, Vranov nad Top─żou, Vy┼ín├Ż Kazim├şr. Vy┼ín├Ż ┼Żipov, ┼Żalob├şn, Z├ímutov, Zlatn├şk.

Sabinov, Lipany, Bajerovce, Bodovce, Brezovica, Brezovi─Źka, ─îerven├í Voda, ─îervenica pri Sabinove, Daletice, Drienica, Dubovica, ─Äa─Źov, Hanigovce, Hubo┼íovce, Jakovany, Jakubova Vo─ża, Jakubovany, Jarovnice, Kamenica, Kr├ísna L├║ka, Krivany, L├║─Źka, ─Żutina, Milpo┼í, Ni┼żn├Ż Slavkov, Olejn├şkov, O─ż┼íov, Ostrovany, Pe─Źovsk├í Nov├í Ves, Poloma, Ratvaj, Ra┼ż┼łany, Ren─Źi┼íov, Ro┼żkovany, ┼áari┼ísk├ę Dravce, ┼áari┼ísk├ę Micha─żany, ┼áari┼ísk├ę Sokolovce, Tich├Ż Potok, Torysa, Uzovce, Uzovsk├ę Pek─żany, Uzovsk├Ż ┼áalgov, Vysok├í

Snina, Bel├í nad Cirochou, Brezovec, ─îukalovce, Dlh├ę nad Cirochou, D├║brava, Hostovice, Hrabov├í Roztoka, Jalov├í, Kaln├í Roztoka, Klenov├í, Kolbasov, Kolonica, Ladomirov, Michajlov, Nov├í Sedlica, Osadn├ę, Parihuzovce, P─Źolin├ę, Pichne, Pr├şslop, Runina, Rusk├í Volov├í, Rusk├Ż Potok, Stak─Ź├şn, Stak─Ź├şnska Roztoka, Strihovce, ┼ámigovec, Topo─ża, Ub─ża, Uli─Ź, Uli─Źsk├ę Kriv├ę, Zboj, Zempl├şnske H├ímre

Stropkov, Ba┼ła, Breznica, Brezni─Źka, Brusnica, Bukovce, Bystr├í, B┼żany, Dupl├şn, Gribov, Havaj, Chot─Źa, Jaku┼íovce, Kolbovce, Korunkov├í, Ko┼żuchovce, Kri┼í─żovce, Kru─Źov, Kru┼íinec, Lomn├ę, Makovce, Mal├í Po─żana, Mikov├í, Mi┼łovce, Mr├ízovce, Ni┼żn├í Ol┼íava, O─ż┼íavka, Potoky, Pot├┤─Źky, So─żn├şk, Sta┼íkovce, ┼áandal, Tisinec, Tokaj├şk, Turany nad Ondavou, Varechovce, Ve─żkrop, Vislava, Vladi─Źa, Vojtovce, Vy┼íkovce, Vy┼ín├í Ol┼íava

Sobrance, Ba┼íkovce, Be┼łatina, Be┼żovce, Blatn├í Polianka, Blatn├ę Remety, Blatn├ę Revi┼ítia, Bunkovce, Feki┼íovce, Hlivi┼ítia, Hor┼ła, Hus├ík, Cho┼łkovce, Inovce, Jasenov, Jenkovce, Kolibabovce, Ko┼łu┼í, Korom─ża, Kr─Źava, Kristy, Lek├írovce, Ni┼żn├í Rybnica, Ni┼żn├ę Nemeck├ę, Orechov├í, Ostrov, Petrovce, Pinkovce, Podhoro─Ć, Porostov, Por├║bka, Priekopa, Remetsk├ę H├ímre, Rusk├í Bystr├í, Ruskovce, Rusk├Ż Hrabovec, Sejkov, Sv├Ątu┼í, Ta┼íu─ża, Tibava, ├Übre┼ż, Ve─żk├ę Revi┼ítia, Vojnatina, Vy┼ín├í Rybnica, Vy┼ín├ę Nemeck├ę, Vy┼ín├ę Remety, Z├íhor