PREBÍJANIE ODPADOV KOŠICE - 100% garantovaná cena

0918 481 521

Prebíjanie odpadov Košice NONSTOP

100% Najlacnejšie prebíjanie upchatého potrubia v Košiciach a okolí.

Profesionálne prebíjanie odpadov a kanalizácie v Košiciach s GARANCIOU CENY !

Profesionálne prebíjanie odpadov - okres Košice a okolie

Prebíjanie odpadov, ktoré nepozná piatok ani sviatok – spoľahlive prebije každé upchaté potrubie ale nevybije Vašu peňaženku ! | Košice a okolie.

Viacmenej každému sa už stalo, že mu prestal odtekať drez v kuchyni alebo začala voda bublať v záchode. Veľmi nepríjemný signál upchatého potrubia je aj kyslý zápach, či už v byte alebo dome. Najskôr každý skúsi prebíjanie odpadov vo svojej réžii, ktoré určite neviedie k želanému cieľu – a to k spojazdneniu domácnosti k normálnemu stavu.

 • Prebitie odpadov nie je žiadna sranda – ale docela obtiažna záležitosť. Prebiť a dôkladne prepchať rôzne upchávky v potrubí domácimi spôsobmi – napr. rôznymi drátmi, alebo bežne dostupnou chémiu – napr. SIFOM a pod. je naozaj cesta, ktorá nikam neviedie. Ak sa Vám to aj podarilo prebiť, je to určite iba na veľmi krátky čas. Ani by ste neverili, čo sa môže všetko v kanalizácii nachádzať. Rokmi nahromadené upchávky v odpadoch prebije iba profesionálna technika – na tieto havarijné stavy proste amatérske spôsoby prepchávania 100% nestačia.
Profesionálne prebíjanie odpadov - Východné Slovensko - 100% Garantované ceny

Prebíjanie upchatých odpadov a kanalizácie profesionálnou technikou - Košice a okolie

Sme špecializovaná firma na prebíjania odpadu a upchatých kanalizácií v Na kvalitné prebitie odpadov máme široké spektrum profesionálnej techniky. Poradíme si s prebitím upchávok každého potrubia – či už kanalizačného alebo odtokového.

Ponúkame vám nonstop prebíjanie odpadov v Košiciach za bezkonkurenčné ceny. Profesionálne prebíjanie odpadov je veľmi zodpovedná práca, ktorá musí byť vykonaná veľmi odborne. Iba odborný a rýchly zásah a s profesionálnou technikou dokonale prebije každé potrubie.

 • Dopravu máte u nás zdarma, neplatíte nič navyše – iba za 100% kvalitné prebíjanie odpadu.
 • Prebíjaním odpadov uvoľníme prietok pre :

umývadlá, WC, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, guličky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, priečkové sifóny, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia a iné.

 • Všetky služby v Košiciach poskytujeme pre:

rodinné domy, domácnosti, firmy, ubytovne, domy seniorov, reštaurácie, byty, zdravotnícke zariadenia, nemocnice, kaviarne, bary, hotely, penzióny, kaderníctva, priemyselné kanalizácie, logistické parky, gastro zariadenia, obce, mestá, štátne organizácie, hlavné kanalizačné stoky v obciach, mestách a miestnych úradoch, a iné.

Elektromechanické prebíjanie odpadu - odtokového potrubia

 • Špirálové prebíjanie odpadov | Košice a okolie

Elektromechanické prebíjanie odpadov patrí medzi najefektívnejšie spôsoby čistenia odpadového a odtokového potrubia. Toto prebíjanie nespôsobuje vyplavenie splaškov ako je to pri vysokotlakovom čistení.

Prebíjanie sa realizuje pomocou špirál. Tieto špirály sa roztočia – rozvibrujú a mechanicky odstraňujú upchávky – ako sú napríklad tukové nečitoty, toaletný papier, zbytky jedál a pod.

 • Toto prebíjanie zabezpečuje profesionálny stroj, ktorý je ľahko prenosný. Je vybavený silným elektromotorom, ktorý pomocou oceľových špirál s hrotmi dokáže preniknúť aj do rôznych zákutí potrubia, odbočiek a podobne.
 • Na prebíjanie odpadov existuje veľa nádstavcov, hrotov aj frézovacích hlavíc. Z našej dlhoročnej praxe presne vieme aký typ máme použiť.

Elektromechanické prebíjanie je vhodné pre menšie priemery odpadového potrubia. (DN 32 až DN 125 s 90 stupňovými kolenami. ) Prebíjací krtko je veľmi jednoduchý na ovládanie a má vysokú efektivitu. Na dokonalé prebíjanie kanalizácie používame špičkové stroje od renovovaných firiem – Rothenberger a Rigid.

Elektromechanické prebíjanie odpadov
Vysokotlakové prebíjanie kanalizácie

Vysokotlakové prebíjanie potrubia kanalizácie

 • Vysokotlakové prebíjanie potrubia – hydročistenie kanalizácie | Košice a okolie

Vysokotlakové prebíjanie kanalizácie sa používa tam, kde nie je možné použiť elektromechanické prebitie. Tento typ prebíjania je založený na vysokom tlaku vody. Tento mohutný tlak vody dokonale prebije usadeniny aj pevné upchávky z ležatých aj zvislých kanalizácií až do priemeru DN300. Prebíjanie má na starosti špecializovaný profesionálny prebíjací stroj, ktorý máme zabudovaný v našom vozidle – je to veľmi flexibilné riešenie, ktoré nám umožňuje prebíjanie odpadov hocikde, kde je problém s upchatou kanalizáciou. Stroj má vysokovýkonné vodné čerpadlo, na ktoré je napojená tlaková hadica s tryskou. Pri prebíjaní vie vyvinúť tlak až 150 barov a má prietok 55l / minútu.

Vysokotlakovým prebíjaním nielenže uvoľníme bezproblémový prietok kanalizácie ale je to aj veľmi dobrá prevencia – aby sa upchatie neopakovalo v budúcnosti. Tento typ prebíjania odpadov oceníte, nakoľko Vaša kanalizácia bude po tomto čistení dlho a bezproblémovo „pracovať“. Tento typ prebíjania odpadov je najpoužívanejším čistením potrubí na celom svete.

Prečo práve prebíjanie odpadov od nás ?

Firiem, ktoré ponúkajú prebíjacie služby je v Košiciach neskutočne množstvo. My sa snažíme od nich čo najviac odlišovať rýchlosťou, flexibilitou, praxou a hlavne finančnou dostupnosťou. Samozrejmosť je kvalita našej práce. Našu prácu odvádzame vždy tak, aby bol klient maximálne spokojný . To všetko za tie najlepšie ceny.

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že konkurencia ponúkne akciovú cenu, tak ju dorovnáme. Všetky naše služby sú účtované podľa platného cenníka. Výsledná suma záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke čisteného úseku.

Koľko stojí u nás prebíjanie upchatých odpadov a kanalizácie? 100% garantovaná cena prebíjania !

Každý prípad je iný. Najčastejšie realizujeme bežné prebíjanie domovej kanalizácie z hlavnej revíznej šachty. Pokiaľ sa nevyskytnú žiadne nečakané problémy, do hodiny sme hotoví. Nepríjemné je, že nikdy dopredu nevieme, čo nás pri zásahu čaká a preto nedokážeme odhadnúť, aká by mohla byť maximálna cena za výjazd k havárii kanalizácie. Najnákladnejšie je asi kombinované strojové frézovanie s tlakovým čistením pri súbežnej kontrole kanalizačnou kamerou.

Prebíjanie odpadov Košice a okolie

Kvalitné prebíjanie odpadov v Košiciach s garanciou najlepšiej ceny. Disponujeme profesionálnou technikou na všetky typy odtokových potrubí.
NONSTOP

FAQ - Prebíjanie odpadov - Košice ( Často kladené otázky )

Čo je prebíjanie odpadov?

Prebíjanie odpadov je špecifické pomenovanie pre profesionálne čistenie kanalizácie - krtkovanie na Východnom Slovensku.

Ak Vám prestane zrazu odtekať drez, alebo vo WC - záchode sa hromadí voda, prestane Vám vypúšťať práčka alebo umývačka riadu - nastal čas na prebíjanie odpadu profesionálnou technikou.

 • Domácimi spôsobmi odpad určite neprebijete - to si jednoznačne vyžaduje odbornú ruku a profesionálnu techniku.
Môžem využiť prebíjanie odpadov aj v okrese Košice?

Prebíjanie odpadov poskytujeme v celom okrese Košice a okolí.

 • Džungľa, Kavečany, Sever, Sídlisko Ťahanovce, Staré Mesto, Lorinčík, Luník IX, Myslava, Pereš, Poľov, Sídlisko KVP, Šaca, Západ, Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves, Barca, Juh, Krásna, Nad jazerom, Šebastovce, Vyšné Opátske.

Košice a okolie :

Bačkovík, Baška, Belža, Beniakovce, Bidovce, Blažice, Bočiar, Bohdanovce, Boliarov, Budimír, Bukovec, Bunetice, Buzica, Cestice, Čakanovce, Čaňa. Čečejovce, Čižatice, Debraď, Drienovec, Družstevná pri Hornáde, Ďurďošík, Ďurkov, Dvorníky-Včeláre, Geča, Gyňov, Hačava, Háj, Haniska, Herľany. Hodkovce, Hosťovce, Hrašovík, Hýľov, Chorváty, Chrastné, Janík, Jasov, Kalša, Kecerovce, Kecerovský Lipovec, Kechnec, Kokšov-Bakša, Komárovce. Kostoľany nad Hornádom, Košická Belá, Košická Polianka, Košické Oľšany, Košický Klečenov, Kráľovce, Kysak, Malá Ida, Malá Lodina, Medzev, Milhosť, Mokrance. Moldava nad Bodvou, Mudrovce, Nižná Hutka, Nižná Kamenica, Nižná Myšľa, Nižný Čaj, Nižný Klátov, Nižný Lánec, Nová Polhora, Nováčany, Nový Salaš. Obišovce, Olšovany, Opátka, Opiná, Paňovce, Peder, Perín-Chym, Ploské, Poproč, Rákoš, Rankovce, Rešica, Rozhanovce, Rudník, Ruskov. Sady nad Torysou, Seňa, Skároš, Slančík, Slanec, Slanská Huta, Slanské Nové Mesto, Sokoľ, Sokoľany, Svinica, Šemša, Štós, Trebejov, Trsťany, Trstené pri Hornáde. Turňa nad Bodvou, Turnianska Nová Ves, Vajkovce, Valaliky, Veľká Ida, Veľká Lodina, Vtáčkovce, Vyšná Hutka, Vyšná Kamenica. Vyšná Myšľa, Vyšný Čaj, Vyšný Klátov, Vyšný Medzev, Zádiel, Zlatá Idka, Žarnov, Ždaňa

 

Aké typy prebíjania odpadov ponúkame?

Prebíjanie odpadov realizujeme modernou a efektívnou technikou. Mám stroje na všetky typy potrubí.

 • Elektromechanické prebíjanie odpadov - toto sa realizuje pomocou profesionálnych strojov (roztočená špirála prebíja upchávky v odpade)
 • Vysokotlakové prebíjanie kanalizácie. Výkonnejšia metóda prebitia odpadu. Realizuje sa špeciálnym strojom, ktorý tlakom vody preráža usadeniny v kanalizácii. Je to zároveň aj prevencia k správnemu fungovaniu kanalizačného systému každého objektu.
 • Frézovanie potrubia - toto prebíjanie je špecifické tým, že prebíja aj tie najtvrdšie usadeniny v potrubí - malta, kameň, prerastené korene v kanalizácii a pod.

Disponujeme komplexnou technikou na prebitie akéjkoľvek zábrany, ktorá zabraňuje plnohodnotnému prietoku kanalizačného potrubia

Koľko stojí u nás prebíjanie odpadov? U nás máte istotu najlepšej ceny !

Dneska je v prebíjaní odpadov veľká konkurencia. Ale iba málo firiem disponuje naozaj profesionálnou technikou na kvalitné a účinné prebitie odpadov.

Počas dlhoročnej praxi sme si vybudovali špičkové technické zázemie tak, aby sme vedeli poskytovať čo najkvalitnejšie služby k maximálnej spokojnosti každého zákazníka.

 • Neoddeliteľnou súčasťou je aj výhodná cena za prebíjanie odpadov.

Kvalitné prebíjanie odpadov - 100% Garancia najnižšej ceny

 • Aby ste mali istotu tej najlepšej ceny - vieme ju garantovať. Ak by ste u konkurencie dostali lepšiu cenu - my Vám ju dorovnáme. Celková cena samozrejme záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke prebíjaného úseku úseku.
 • Prebíjanie odpadov a kanalizácie, ktoré určite pomôže s upchatým potrubím a nerozbije Váš rozpočet...
You are here: