Prebíjanie odpadov Svidník

Najlepšia kvalita & Najlepšia cena​

0918 481 521

Prebíjanie odpadov Svidník NONSTOP

100% Najlacnejšie prebíjanie upchatého potrubia vo Svidníku a okolí.

Profesionálne prebíjanie odpadov a kanalizácie s GARANCIOU CENY !

Profesionálne prebíjanie odpadov Svidník a okolie

 • Prebíjanie odpadov, ktoré nepozná piatok ani sviatok  – spoľahlivo prebije každé upchaté potrubie a nevybije Vašu peňaženku | Svidník a okolie

Viacmenej každému sa už stalo, že mu prestal odtekať drez v kuchyni alebo začala voda bublať v záchode. Veľmi nepríjemný signál upchatého potrubia je aj kyslý zápach, či už v byte alebo dome. Najskôr každý skúsi prebíjanie odpadov vo svojej réžii, ktoré určite neviedie k želanému cieľu – a to k spojazdneniu domácnosti k normálnemu stavu.

 • Prebitie odpadov nie je žiadna sranda – ale docela obtiažna záležitosť. Prebiť a dôkladne prepchať rôzne upchávky v potrubí domácimi spôsobmi – napr. rôznymi drátmi, alebo bežne dostupnou chémiu – napr. SIFOM a pod. je naozaj cesta, ktorá nikam neviedie. Ak sa Vám to aj podarilo prebiť, je to určite iba na veľmi krátky čas. Ani by ste neverili, čo sa môže všetko v kanalizácii nachádzať. Rokmi nahromadené upchávky v odpadoch prebije iba profesionálna technika – na tieto havarijné stavy proste amatérske spôsoby prepchávania 100% nestačia.
Krtkovanie odpadu upchatého kuchynského drezu

Prebíjanie odtoku kuchynského drezu

Prebíjanie odpadov upchatého kuchynského drezu. Prebijeme všetky upchávky tak, aby bol znova vír vody v dreze.

Čistenie upchatého odtoku umývadla - krtkovanie

Prebíjanie odpadu umývadla​

Prebitie usedenín, ktoré bránia v bezproblémovému odtoku každého umývadla. Prebitím odstránime vlasy a iné nečistoty.

Čistenie upchatého odpadu - WC - záchoda - toalety

Prebíjanie odpadov WC - záchoda - toalety

Prebíjanie odpadového potrubia WC - toalety. Upchatý záchod znemožní normálne fungovanie v domácnosti alebo firme.

Krtkovanie odtoku pisoára

Prebíjanie - frézovanie odtokov pisoára

Prebíjanie - frézovanie pisoárov - prevažne v reštauráciach a komerčných priestoroch. Odfrézovanie kameňa a pod.

Čistenie upchatého odtoku vanie

Prepchávanie odpadového potrubia vane

Odtok upchatej vane uvoľníme prebitím usadením, ktoré bránia dobrému odtoku každej vane. Širálová prebíjanie.

Prepchávanie odtoku upchatého sprchového kúta

Prebíjanie odtoku sprchového kúta

Prebíjanie usadením v odtoku spchrového kúta. Zvyšky mydla, vlasy a rôzne iné nečistoty časom znemožnia dobrý odtok kúta.

Krtkovanie odpadu pračky - nevypúšťa pračka do potrubia

Prebíjanie odtokového potrubia pračky​

Ak práčka nevypúšťa vodu môže byť pokazená, alebo je upchatý odpad. Prebíjanie dokonale odstránime každú upchávku.

Krtkovanie odpadu umývačky riadu - nevypúšťa myčka do potrubia

Prebíjanie odtoku umývačky riadu

Ak Vám nevypúšťa umývačka riadu vodu do odpadu, je zrejme upchatý odtok. Prebíjaním uvoľníme odtok tak, aby fungovala správne.

Profesionálne prebíjanie upchatej kanalizácie tlakovým strojom - hydročistenie

Prebíjanie odpadov Svidník - čistenie upchatého potrubia odtokov a kanalizácie profesionálnou technikou

Sme špecializovaná firma na prebíjania odpadu a upchatých kanalizácií v Na kvalitné prebitie odpadov máme široké spektrum profesionálnej techniky. Poradíme si s prebitím upchávok každého potrubia – či už kanalizačného alebo odtokového.

Ponúkame vám nonstop prebíjanie odpadov vo Svidníku za bezkonkurenčné ceny. Profesionálne prebíjanie odpadov je veľmi zodpovedná práca, ktorá musí byť vykonaná veľmi odborne. Iba odborný a rýchly zásah a s profesionálnou technikou dokonale prebije každé potrubie.

 • Dopravu máte u nás zdarma, neplatíte nič navyše – iba za 100% kvalitné prebíjanie odpadu.
 • Prebíjaním odpadov uvoľníme prietok :

umývadlá, WC, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, guličky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, priečkové sifóny, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia a iné.

 • Všetky služby vo Svidníku poskytujeme pre:

rodinné domy, domácnosti, firmy, ubytovne, domy seniorov, reštaurácie, byty, zdravotnícke zariadenia, opravovne spotrebičov,  nemocnice, kaviarne, bary, hotely, penzióny, kaderníctva, priemyselné kanalizácie, logistické parky, gastro zariadenia, obce, mestá, štátne organizácie, hlavné kanalizačné stoky v obciach, mestách a miestnych úradoch, a iné.

Elektromechanické prebíjanie odpadu - odtokového potrubia​​

 • Špirálové – strunové prebíjanie odpadov Svidník a okolie

Elektromechanické prebíjanie odpadov patrí medzi najefektívnejšie spôsoby čistenia odpadového a odtokového potrubia. Toto prebíjanie nespôsobuje vyplavenie splaškov ako je to pri vysokotlakovom čistení.

Prebíjanie sa realizuje pomocou špirál. Tieto špirály sa roztočia – rozvibrujú a mechanicky odstraňujú upchávky – ako sú napríklad tukové nečitoty, toaletný papier, zbytky jedál a pod.

 • Toto prebíjanie zabezpečuje profesionálny stroj, ktorý je ľahko prenosný. Je vybavený silným elektromotorom, ktorý pomocou oceľových špirál s hrotmi dokáže preniknúť aj do rôznych zákutí potrubia, odbočiek a podobne.
 • Na prebíjanie odpadov existuje veľa nádstavcov, hrotov aj frézovacích hlavíc. Z našej dlhoročnej praxe presne vieme aký typ máme použiť.

Elektromechanické prebíjanie je vhodné pre menšie priemery odpadového potrubia. (DN 32 až DN 125 s 90 stupňovými kolenami. ) Prebíjací krtko je veľmi jednoduchý na ovládanie a má vysokú efektivitu. Na dokonalé prebíjanie kanalizácie používame špičkové stroje od renovovaných firiem – Rothenberger a Rigid.

Elektromechanické prebíjanie odpadov - elektrickým krtkom
Vysokotlakové prebíjanie kanalizácie

Vysokotlakové prebíjanie potrubia kanalizácie​​​

 • Vysokotlakové prebíjanie potrubia – hydročistenie kanalizácie | Svidník a okolie

Vysokotlakové prebíjanie kanalizácie sa používa tam, kde nie je možné použiť elektromechanické prebitie. Tento typ prebíjania je založený na vysokom tlaku vody. Tento mohutný tlak vody dokonale prebije usadeniny aj pevné upchávky z ležatých aj zvislých kanalizácií až do priemeru DN300. Prebíjanie má na starosti špecializovaný profesionálny prebíjací stroj, ktorý máme zabudovaný v našom vozidle – je to veľmi flexibilné riešenie, ktoré nám umožňuje prebíjanie odpadov hocikde, kde je problém s upchatou kanalizáciou. Stroj má vysokovýkonné vodné čerpadlo, na ktoré je napojená tlaková hadica s tryskou. Pri prebíjaní vie vyvinúť tlak až 150 barov a má prietok 55l / minútu.

Vysokotlakovým prebíjaním nielenže uvoľníme bezproblémový prietok kanalizácie ale je to aj veľmi dobrá prevencia – aby sa upchatie neopakovalo v budúcnosti. Tento typ prebíjania odpadov oceníte, nakoľko Vaša kanalizácia bude po tomto čistení dlho a bezproblémovo „pracovať“. Tento typ prebíjania odpadov je najpoužívanejším čistením potrubí na celom svete.

Prečo práve prebíjanie odpadov od nás ?​​​

Firiem, ktoré ponúkajú prebíjacie služby je vo Svidníku veľké množstvo. My sa snažíme od nich čo najviac odlišovať rýchlosťou, flexibilitou, praxou a hlavne finančnou dostupnosťou. Samozrejmosť je kvalita našej práce. Našu prácu odvádzame vždy tak, aby bol klient maximálne spokojný . To všetko za tie najlepšie ceny.

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že konkurencia ponúkne akciovú cenu, tak ju dorovnáme. Všetky naše služby sú účtované podľa platného cenníka. Výsledná suma záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke čisteného úseku.

Koľko stojí u nás prebíjanie upchatých odpadov a kanalizácie ? 100% Garantovaná cena prebíjania !

Každý prípad je iný. Najčastejšie realizujeme bežné prebíjanie domovej kanalizácie z hlavnej revíznej šachty. Pokiaľ sa nevyskytnú žiadne nečakané problémy, do hodiny sme hotoví. Nepríjemné je, že nikdy dopredu nevieme, čo nás pri zásahu čaká a preto nedokážeme odhadnúť, aká by mohla byť maximálna cena za výjazd k havárii kanalizácie. Najnákladnejšie je asi kombinované strojové frézovanie s tlakovým čistením pri súbežnej kontrole kanalizačnou kamerou.

Prebíjanie odpadov Svidník a okolie

Kvalitné prebíjanie odpadov vo Svidníku s garanciou najlepšiej ceny. Disponujeme profesionálnou technikou na všetky typy odtokových potrubí.
Garantovaná cena

FAQ - Prebíjanie odpadov Svidník ( Často kladené otázky )

Čo je prebíjanie odpadov?

Prebíjanie odpadov je špecifické pomenovanie pre profesionálne čistenie kanalizácie – krtkovanie na Východnom Slovensku.

Ak Vám prestane zrazu odtekať drez, alebo vo WC – záchode sa hromadí voda, prestane Vám vypúšťať práčka alebo umývačka riadu – nastal čas na prebíjanie odpadu profesionálnou technikou.

 • Domácimi spôsobmi odpad určite neprebijete – to si jednoznačne vyžaduje odbornú ruku a profesionálnu techniku.
Môžem využiť prebíjanie odpadov aj v okrese Svidník?

Prebíjanie odpadov Svidník a okolie.

 • Prebíjanie odpadov Svidník
 • Prebíjanie odpadov Giraltovce

Belejovce, Beňadikovce, Bodružal, Cernina, Cigla, Dlhoňa, Dobroslava, Dubová, Dukovce, Fijaš, Giraltovce, Havranec, Hrabovčík. Hunkovce, Jurkova Voľa, Kalnište, Kapišová, Kečkovce, Kobylnice, Korejovce, Kračúnovce, Krajná Bystrá, Krajná Poľana, Krajná Porúbka, Krajné Čierno, Kružlová, Kuková. Kurimka, Ladomirová, Lúčka, Lužany pri Topli, Matovce, Medvedie, Mestisko, Mičakovce, Miroľa, Mlynárovce, Nižná Jedľová, Nižná Pisaná, Nižný Komárnik. Nižný Mirošov, Nižný Orlík, Nová Polianka, Okrúhle, Príkra, Pstriná, Radoma, Rakovčík, Rovné, Roztoky, Šarbov, Šarišský Štiavnik, Šemetkovce, Soboš. Štefurov, Stročín, Svidnička, Svidník, Vagrinec, Valkovce, Vápeník, Vyšná Jedľová, Vyšná Pisaná, Vyšný Komárnik, Vyšný Mirošov, Vyšný Orlík, Železník, Želmanovce.

Aké typy prebíjania odpadov ponúkame?

Prebíjanie odpadov realizujeme modernou a efektívnou technikou. Mám stroje na všetky typy potrubí.

 • Elektromechanické prebíjanie odpadov – toto sa realizuje pomocou profesionálnych strojov (roztočená špirála prebíja upchávky v odpade)
 • Vysokotlakové prebíjanie kanalizácie. Výkonnejšia metóda prebitia odpadu. Realizuje sa špeciálnym strojom, ktorý tlakom vody preráža usadeniny v kanalizácii. Je to zároveň aj prevencia k správnemu fungovaniu kanalizačného systému každého objektu.
 • Frézovanie potrubia – toto prebíjanie je špecifické tým, že prebíja aj tie najtvrdšie usadeniny v potrubí – malta, kameň, prerastené korene v kanalizácii a pod.

Disponujeme komplexnou technikou na prebitie akéjkoľvek zábrany, ktorá zabraňuje plnohodnotnému prietoku kanalizačného potrubia

Koľko stojí u nás prebíjanie odpadov? U nás máte istotu najlepšej ceny !

Dneska je v prebíjaní odpadov veľká konkurencia. Ale iba málo firiem disponuje naozaj profesionálnou technikou na kvalitné a účinné prebitie odpadov.

Počas dlhoročnej praxi sme si vybudovali špičkové technické zázemie tak, aby sme vedeli poskytovať čo najkvalitnejšie služby k maximálnej spokojnosti každého zákazníka.

 • Neoddeliteľnou súčasťou je aj výhodná cena za prebíjanie odpadov.

Kvalitné prebíjanie odpadov – 100% Garancia najnižšej ceny

 • Aby ste mali istotu tej najlepšej ceny – vieme ju garantovať. Ak by ste u konkurencie dostali lepšiu cenu – my Vám ju dorovnáme. Celková cena samozrejme záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke prebíjaného úseku úseku.
 • Prebíjanie odpadov a kanalizácie, ktoré určite pomôže s upchatým potrubím a nerozbije Váš rozpočet…
You are here: