Profesionálne čistenie kanalizácie za garantované cenyPrešov a okolie.

Čistenie kanalizácie Prešov a okolie

Sme rokmi osvedčená firma s dlhoročnými skúsenosťami na profesionálne čistenie upchatej kanalizácie v Prešove.

Disponujeme účinnou technikou na čistenie kanalizačného potrubia. Kanalizácie čistíme NONSTOP a za garantované ceny. Naše krtkovacie služby oceníte – nakoľko ich robíme vždy rýchlo a spoľahlivo – je to nesmierne dôležité pri haváriách vody – tie sa musia riešiť bezodkladne a s účinnou technikou. Dopravu máte u nás zdarma, neplatíte nič navyše – iba za 100% kvalitné čistenie. Profesionálne čistenie kanalizácie patrí do rúk profíkom!

Elektromechanické čistenie kanalizácie

Toto čistenie kanalizácie sa realizuje pomocou elektromotorom poháňaného prenosného zariadenia – tzv. elektrického krtka. Pomocou spojky je na motor pripojená ohybná pružina, ktorá je ukončená hrotom a dlhá je až niekoľko desiatok metrov. Princíp čistenia teda spočíva v ohybných železných špirálach, na konci ktorých sú vymeniteľné hroty a koncovky , aby sa podľa profilu potrubia a spôsobu upchatia dali vymeniť, aby bolo možné odpad kvalitne vyčistiť.

 • Tento spôsob krtkovania vie vyčistiť kanalizáciu do dn200, WC sifóny, sprchové kúty, umývadlá, kanalizačné stupačky, vane, pisoár. Elektromechanickým čistením sa dajú vyfrézovať tuky aj usadeniny.
 • Tento spôsob krtkovania je ekologický spôsob čistenia kanalizačných potrubí alebo upchatých odtokov. Nezaťažuje žiadnym spôsobom životné prostredie.

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

Medzi šetrnejšie metódy patrí vysokotlakové čistenie kanalizácie za pomoci tlakového stroja, ktorý je umiestnený v „krtkovacom“ aute havarijnej služby. Je určený na väčšie – do vzdialenosti a väčšie priemery potrubia.. Vysokotlakové čerpadlo a tlaková hadica vyčistia Vášu kanalizáciu aj od najodolnejších usadenín. Výhodou vysokotlakového čistenia je, že sa robí mimo interiér, cez čistiaci otvor alebo šachtu. Napája sa do zásuvky 220V. Vieme sa bezproblémovo napojiť na vodu – akúkoľvek batériu, vaňu, alebo sprchu.

Čistenie kanalizácie poskytujeme v celom Prešove a okolí

 • čistenie kanalizácie Prešov Sídlisko II, III
 • čistenie kanalizácie Prešov Sídlisko Mladosť
 • čistenie kanalizácie Rúrky
 • čistenie kanalizácie Nižná Šebastová
 • čistenie kanalizácie Solivar
 • čistenie kanalizácie Šalgovník
 • čistenie kanalizácie Duklianskych hrdinov
 • čistenie kanalizácie Prešov – Mier
 • čistenie kanalizácie Prešov – Mladosť
 • čistenie kanalizácie Sekčov
 • čistenie kanalizácie Šváby
 • čistenie kanalizácie Cemjata
 • čistenie kanalizácie Dúbrava

Všetky služby poskytujeme v celom okrese Prešov:

Veľký Šariš, Ľubotice, Široké, Chminianske Jakubovany, Svinia, Kapušany, Drienov, Fintice, Víťaz, Kendice, Petrovany, Hermanovce, Lemešany. Malý Šariš, Župčany, Varhaňovce, Mirkovce, Tulčík, Chminianska Nová Ves, Terňa, Vyšná Šebastová, Ruská Nová Ves, Žehňa, Fričovce, Kojatice, Dulova Ves. Demjata, Rokycany, Sedlice, Chmeľov, Záhradné, Ličartovce, Chmiňany, MalýSlivník, Červenica, Medzany, Záborské, Kokošovce, Lada. Šarišské Bohdanovce, Gregorovce, Podhorany, Drienovská Nová Ves, Radatice, Bzenov, Teriakovce, Haniska, Hrabkov, Abranovce, Ovčie, Šarišská Poruba, Šindliar, Pušovce. Lipovce, Bertotovce, Ľubovec, Tuhrina, Lipníky, Okružná, Nemcovce, ZlatáBaňa, Bajerov, Chmeľovec, Brestov, Lesíček, Proč, Bretejovce, Podhradík, Fulianka. Krížovany, Šarišská Trstená, Čelovce, Janov, Veľký Slivník, Janovík, Miklušovce, Žipov, Kvačany, Hendrichovce, Trnkov, Klenov, Štefanovce, Suchá Dolina. Lažany, Mošurov, Brežany, Lúčina, Seniakovce, Geraltov, Ondrašovce

Prebíjanie odpadov Košice - Najlepšia cena

Prebíjanie odpadov Prešov

Prebíjanie odpadov Prešov 0918 481 521 Prebíjanie odpadov Prešov NONSTOP 100% Najlacnejšie prebíjanie upchatých odpadov a kanalizačného potrubia v Prešove a okolí. Profesionálne prebíjanie odpadov a kanalizácie s GARANCIOU CENY ! Profesionálne prebíjanie odpadov – Prešov Prebíjanie odpadov, ktoré nepozná piatok ani sviatok  – spoľahlivo prebije každé upchaté potrubie a nevybije Vašu Peňaženku | Prešov…

Krtkovanie Prešov - čistenie upchatých odtokov a kanalizácií

Krtkovanie odpadov Prešov

Krtkovanie Prešov – Najlacnejšie strojové čistenie odpadov a potrubí 0918 481 521 Krtkovanie Prešov NONSTOP 100% Najlacnejšie krtkovanie upchatých odpadov a kanalizačného potrubia v Prešove a okolí. Profesionálne krtkovanie odpadov a kanalizácie s GARANCIOU CENY ! Profesionálne čistenie odpadov a krtkovanie Prešov a okolie Krtkovanie a čistenie odpadov, ktoré nepozná piatok ani sviatok  – spoľahlivo…