Krtkovanie – čistenie a prebíjanie odpadov za garantované ceny | Sečovce a okolie

Krtovanie – čístenie upchatých odpadov a kanalizácie | Sečovce a okolie

Sme rokmi osvedčená firma s dlhoročnými skúsenosťami na prebíjanie – krtkovanie odpadov a upchatých odtokov. Naše služby poskytujeme aj v Sečovciach.

Disponujeme profesionálnou technikou na prebíjanie a čistenie odpadov. Ponúkame vám nonstop čistenie kanalizácie za garantované ceny. Naše krtkovacie služby oceníte – nakoľko ich robíme vždy rýchlo a spoľahlivo – je to nesmierne dôležité pri hávariách vody – tie sa musia riešiť bezodkladne a s účinnou technikou. Krtkovanie so 100% účinkom.

  • Špirálové čistenie – prebíjanie odpadov

Pre malé priemery kanalizácií a odpadov z drezov, vaní či umývadiel ponúkame elektromechanické prebíjanie – krtkovanie (špirálou). Na čistenie používame špeciálne špirály. Týchto špirál je viacero druhov. Na základe našich dlhoročných skúseností presne vieme na aké úpchávky sú rôzne typy nádstavcov najúčinnejšie.

  • Vysokotlakové krtkovanie – čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi tie najefektívnejšie a najlacnejšie čistenie upchatého potrubia.. Je to moderný spôsob prebíjania zanesenej kanalizácie a to s najväčšou účinnosťou. Vysokotlakový spôsob prebíjania – čistenia kanalizácie má extrémne silný výkon a je schopný odstrániť aj tie najtvrdšie usadeniny.

  • Uvoľníme prietok :

umývadlá, WC, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, guličky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stupačky, prečkové sifóny, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia a iné.

Firiem, ktoré ponúkajú krtkovacie služby je ako v dnešnej dobe veľa. My sa snažíme od nich čo najviac odlišovať rýchlosťou, modernou technikou, flexibilitou, praxou a hlavne finančnou dostupnosťou. Samozrejmosť je kvalita našej práce. Našu prácu odvádzame vždy tak, aby bol klient maximálne spokojný . To všetko za tie najlepšie ceny.

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že konkurencia ponúkne akciovú cenu, tak ju dorovnáme. Všetky naše služby sú účtované podľa platného cenníka. Výsledná suma záleží na realizovaných úkonoch a dĺžke čisteného úseku.

  • Krtkovanie odpadov Sečovce NONSTOP 0918 481 521

Krtkovanie Trebišov - čistenie upchatých odtokov a kanalizácií

Krtkovanie odpadov Trebišov

Krtkovanie Trebišov – Najlacnejšie strojové čistenie odpadov 0918 481 521 Krtkovanie Trebišov NONSTOP 100% Najlacnejšie krtkovanie upchatých odpadov a kanalizačného potrubia v Trebišove a okolí. Profesionálne krtkovanie odpadov a kanalizácie s GARANCIOU CENY ! Profesionálne čistenie a krtkovanie Trebišov a okolie Krtkovanie Trebišov – čistenie odpadov a kanalizácie, ktoré nepozná piatok ani sviatok a má…